0 rzeczy) : 0.00PLN
Żaluzje pionowe 127mm
Ocena produktu:
Rozmiar
Typ kontroli
Typ mocowania
Wybór koloru lub (POBIERZ KATALOG PDF)
Typ:
Tekstura:
Grupa:
Włókienniczy:
PLN шт.

Żaluzje pionowe to idealne rozwiązanie do ochrony dużej ilości otworów świetlnych, takich jak pomieszczenia biurowe czy szkoły, korytarze i inne instytucje. Zestaw żaluzji pionowych:

 • Gzyms: aluminiowy LUX;
 • biegacze;
 • Listwy materiałowe: 127mm;
 • dolny łańcuch;
 • Mnóstwo listew;
 • Wieszaki (wieszaki) listew;
 • mechanizm kontrolny;
 • Zarządzanie: łańcuszek + linka;
 • Rodzaj sterowania: Т1, Т2, Т3, Т4, Т8 - zależy od typu sterowania, w jakim kierunku będą przesuwać się lamele podczas sterowania żaluzjami;
 • Montaż: klips (sufit) lub wspornik (ściana).
Zostaw opinię
Oceń nasz produkt

Recenzje użytkowników:

Żaluzje pionowe 127mm

Właściciele dużych okien zastanawiają się, jak je pięknie i jednocześnie funkcjonalnie ozdobić i chronić pomieszczenia przed światłem. Z pomocą przychodzą im żaluzje pionowe o szerokości lamel 127 mm.

Opis żaluzji pionowych 127mm

Ten rodzaj ochrony przeciwsłonecznej to prawdziwe odkrycie dla tych, którzy chcą uzyskać normalny poziom światła dziennego, a jednocześnie ukryć swój dom przed wzrokiem ciekawskich.

Żaluzje pionowe szczególnie dobrze prezentują się we wnętrzach biur, placówek oświatowych, medycznych i innych. Nadają się również do pomieszczeń mieszkalnych - sypialni, salonów, a nawet pokoi dziecięcych. Dzięki temu, że żaluzje pionowe mocuje się na różne sposoby, można je łączyć z roletami materiałowymi, żaluzjami poziomymi, a także tradycyjnymi zasłonami i tiulem.

Do produkcji żaluzji pionowych tkanina na lamele jest impregnowana specjalnymi związkami, które nadają produktom efekt antystatyczny, odporność na wilgoć i pochłanianie zapachów, a także ułatwiają ich pielęgnację.

Żaluzje pionowe

Lamelki w żaluzjach są połączone ze sobą specjalnym łańcuszkiem. Dla ich prawidłowego naciągu wyposażone są w specjalne obciążniki, które umieszczane są w kieszonce każdej taśmy.

Wszystkie listwy są przymocowane do tego samego gzymsu. A na nim mogą obracać się wokół własnej osi lub wzdłuż niej. Wprawia mechanizm kontrolny w ruch.

Żaluzje pionowe są łatwe w obsłudze. Aby wyregulować strumień świetlny, konieczne jest obrócenie listew i zamocowanie ich pod pewnym kątem. Odbywa się to za pomocą łańcucha. Za pomocą linki rozsuwane są lamele na boki lub na jedną z nich.Żaluzje pionowe 127mm na Ukrainie

Żaluzje pionowe z lamelami 127 mm można montować na różne sposoby:

 • do sufitu za pomocą klipsa;
 • na ścianie za pomocą wsporników.

Jak wybrać żaluzje pionowe 127 mm

Wybierając osłonę przeciwsłoneczną do żaluzji pionowych, zwróć uwagę na fakturę, kolor i gęstość tkaniny. W końcu bardzo ważne jest, aby wystrój okna łączył się z ogólnym stylem wnętrza.

Najcięższe tkaniny najlepiej nadają się do pomieszczeń wymagających całkowitego zaciemnienia - sypialni, sal projekcyjnych itp. Lżejsze tekstury są odpowiednie do sal lekcyjnych, pomieszczeń mieszkalnych, loggii i werand.

Żaluzje pionowe o szerokości lameli 127 mm pozwalają rozwiązać szereg problemów:

 • dobrze ochroni dom przed wścibskimi oczami;
 • pozwala łatwo dostosować poziom oświetlenia;
 • upiększa przestrzeń różnorodnymi teksturami, kolorami i wzorami.

Ten rodzaj żaluzji doskonale nadaje się do pomieszczeń o dużej wilgotności - wanien, basenów i kuchni.

Gdzie kupić żaluzje pionowe 127mm

Pierwsza internetowa fabryka systemów solarnych na Ukrainie oferuje żaluzje pionowe na zamówienie. Aby złożyć zamówienie wystarczy podać parametry swojego okna, wybrać rodzaj mocowania oraz kontrolę. Wychodząc naprzeciw potrzebom każdego klienta oferujemy szeroką gamę kolorów i faktur lameli. Mogą być dowolnego koloru, gładkie lub teksturowane.

Otrzymasz gotowe produkty przesyłką kurierską w dowolne miejsce na Ukrainie w możliwie najkrótszym czasie i będziesz mógł cieszyć się oryginalnymi i wysokiej jakości produktami przez wiele lat.