0 rzeczy) : 0.00PLN
Rolety kasetowe

Rolety kasetowe

Rolety materiałowe do okien występują w różnych konfiguracjach i typach. Taka różnorodność pozwala wybrać idealną opcję dla pokoju, w zależności od jego przeznaczenia i projektu. Rolety materiałowe typu zamkniętego wyposażone są w specjalne pudełko, wewnątrz którego schowana jest tkanina zasłonowa, a sam projekt wygląda schludnie i estetycznie.

Rolety materiałowe: charakterystyka i rodzaje

Rolety materiałowe typu zamkniętego oznaczają obecność specjalnej kasety, w której podczas zwijania umieszczana jest tkanina zasłonowa. Dodatkowo taki system wyposażony jest w prowadnice mocujące krawędzie płótna do otworu okiennego.

Na dole płótna znajduje się również drążek obciążający, który prostuje płótno na oknie i nadaje mu piękny kształt. Kurtyna jest sterowana łańcuchem, który mocuje płótno na określonym poziomie i odpowiada za poziom naturalnego światła w pomieszczeniach.

Takie zasłony są łatwe w obsłudze i stanowią niezawodną ochronę pomieszczeń przed intensywnym nasłonecznieniem oraz ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów i przechodniów.

Istnieją dwa rodzaje rolet i należy je dobierać w zależności od charakterystyki okna z podwójnymi szybami:

 1. W przypadku podwójnych szyb z głębokimi kwadratowymi listwami przyszybowymi odpowiedni jest system UNI. W nim płaskie prowadnice nakładają się na ramę i dociskają krawędzie płótna jak najbliżej szkła, pozostawiając niewielką szczelinę.
 2. W przypadku okien z podwójnymi szybami z wąskimi i kręconymi listwami przyszybowymi oraz większości standardowych okien plastikowych odpowiedni jest uniwersalny system o nazwie UNI-P. Wyposażone są w prowadnice w kształcie litery P.

Jak wybrać rolety materiałowe

Jak każda roleta, ten rodzaj rolety jest również łatwy w montażu. Ale dla hostess takie zasłony są również praktycznym rozwiązaniem do dekoracji okien. Specjalne impregnaty odporne na zabrudzenia na tkaninie zapewniają łatwość pielęgnacji tkanin.

Ale przy wyborze tkaniny ważny jest nie tylko kolor, ale także jej właściwości. W katalogu internetowej fabryki Pro-shto możesz wybierać i zamawiać różne rodzaje płócien:

 1. Dzień-noc. To jedno z najpopularniejszych rozwiązań, które pozwala na regulację przepuszczalności światła od pełnego zaciemnienia do światła przygaszonego. Efekt ten można uzyskać poprzez naprzemienne układanie pasków o różnej gęstości na jednym płótnie. Cena takich systemów jest nieco droższa.
 2. Jednolite kolory. Możesz wybrać dowolny odcień tkaniny na zasłony. Próbki monochromatyczne mogą różnić się poziomem przepuszczalności światła. Tylko nie zapomnij wziąć pod uwagę stylu wnętrza i koloru innych

tekstyliów.

 • Z wzorem lub wzorem. Dla tych, którzy chcą nadać swojemu domowi indywidualności, odpowiednie są płótna z rysunkami i wzorami. Szczególnie pięknie prezentują się w pokojach dziecięcych oraz w kuchniach, nadając im szczególnego nastroju.
 • Tekstura. Płótna z różnymi efektami również wyglądają korzystnie i dodają pomieszczeniom dodatkowego komfortu.
 • Kup rolety materiałowe typu zamkniętego w okazyjnej cenie

  Chcesz udekorować swój dom i chronić go przed promieniami słonecznymi? Pierwsza internetowa fabryka systemów przeciwsłonecznych na Ukrainie oferuje rolety materiałowe w kasecie według indywidualnych wymiarów.

  Teraz nie musisz czekać na przybycie miarki, możesz skorzystać z wygodnego kalkulatora online bezpośrednio na stronie i nie tylko wybrać model i rodzaj tkaniny, ale także poznać koszt gotowych produktów.

  /p>

  Kup rolety zamknięte system UNIZamów rolety materiałowe w systemie zamkniętym UNI-P