0 rzeczy) : 0.00PLN
Żaluzje wykonane z naturalnego drewna

Żaluzje drewniane

Wykorzystanie naturalnych materiałów do dekoracji wnętrz to nie tylko hołd złożony modzie, ale powszechna praktyka znana naszym przodkom. Drewno jest bardzo często wykorzystywane w nowoczesnych wnętrzach. Wykonuje się z niego nie tylko meble. Żaluzje drewniane to praktyczny i jednocześnie stylowy sposób na dekorację okien. Potrafią podkreślić szlachetność przestrzeni i dodać jej dodatkowego komfortu.

Żaluzje drewniane poziome: cechy

Dzięki nowoczesnym metodom obróbki drewna dziesiątki listew drewnianych połączono w stylowe i jednocześnie praktyczne systemy osłon przeciwsłonecznych do okien.

W procesie produkcji lameli wykorzystywane są wysokiej jakości surowce. Drewno jest impregnowane specjalnymi impregnatami, które zwiększają jego wytrzymałość, odporność na odkształcenia i zniszczenia.

Aby gotowe żaluzje z naturalnego drewna spełniały funkcje zaciemniania okien, każda listwa musi być idealnie dopasowana. Drewno z kolei ma tendencję do zmiany wymiarów pod wpływem czasu lub wilgoci, dlatego należy dokładnie przestrzegać wszystkich parametrów projektowych.

Żaluzje drewniane: zalety

Oczywiście cena konstrukcji jest wyższa niż podobnej wykonanej ze znanego aluminium. Wynika to zarówno z kosztu materiału, jak i złożonego procesu produkcyjnego.

Mimo to jednak tego typu żaluzje mają wiele zalet:

Siła. Lamelki nie wyginają się ani nie zwisają podczas pracy, co zapewnia długą żywotność i piękny wygląd.

Możliwość wyboru kolorystyki i struktury materiału. Pozwala to na tworzenie ekskluzywnych produktów o unikalnych odcieniach. Również na życzenie klienta lamele mogą być pomalowane na dowolny kolor.

Dodatkowy wystrój. Warkocz i sznurowanie pełnią rolę elementu wystroju i części mechanizmu regulacji poziomu oświetlenia pomieszczenia.

Wszechstronność. Żaluzje drewniane można zastosować w każdym pomieszczeniu i nie ma to wpływu na styl wnętrza. Może być zarówno klasyczny, jak i nowoczesny, znany każdemu.

Pielęgnacja takich konstrukcji nie jest trudniejsza niż pielęgnacja mebli. Wystarczy regularnie czyścić je z kurzu lekko wilgotną ściereczką.

Kup drewniane żaluzje do okien plastikowych

Pro-sto to pierwsza internetowa fabryka systemów przeciwsłonecznych do okien na Ukrainie. A to

oznacza, że ​​nie, nie musisz zapraszać mierniczego do domu i dostosowywać swój dzień do jego wizyty. Wystarczy wpisać parametry okna do kalkulatora online, poznać koszt gotowej konstrukcji i od razu ją zamówić.

Wykonywane przez naszych fachowców żaluzje drewniane poziome są wykonane z wysokiej jakości komponentów, co pozwala na zastosowanie ich nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale także na balkonach, tarasach, łazienkach czy kuchniach. Wyposażone są we wzmocnione mechanizmy obracania i podnoszenia konstrukcji oraz specjalny ozdobny gzyms.

Tchnij nowe życie w swoje wnętrza i nadaj swoim oknom piękne i trwałe drewniane żaluzje, które staną się częścią stylu Twojego domu!

kup żaluzje z naturalnego drewna Kup drewniane żaluzje

Wszystkie towary

W dziale prezentowane są wszystkie najnowsze i specjalne oferty dotyczące systemów ochrony przeciwsłonecznej