0 rzeczy) : 0.00PLN
Pionowe rolety materiałowe

Żaluzje pionowe

Tradycyjne zasłony gromadzą kurz i pochłaniają zapachy, przez co nie zawsze spełniają wymagania konsumentów. Zostały one zastąpione żaluzjami pionowymi. Są funkcjonalne i nadają się do dekoracji okien w domach, biurach i przestrzeniach publicznych.

Żaluzje pionowe: opis

Dzisiaj śmiało możemy powiedzieć, że takie rolety są popularną opcją ochrony przed słońcem w każdym pomieszczeniu i wnętrzu. Wyglądają pięknie, są łatwe w obsłudze i harmonijnie współgrają zarówno osobno, jak i z innymi dekoracjami okiennymi. Kolejnym argumentem za zamówieniem żaluzji pionowych jest cena.

Żaluzje pionowe składają się z następujących części:

 • gzyms z prętem i prowadnicami - do niego mocowane są lamele;
 • lamele - paski tkaniny;
 • sznurek do przesuwania listew wzdłuż okapu;
 • łańcuch do obracania listewek;
 • ciężary do pionowego naciągu lameli.

Lamelki obraca się i ustawia pod żądanym kątem za pomocą łańcuszka, co pozwala na regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Również pionowe żaluzje materiałowe przesuwają się i rozsuwają na boki, otwierając w ten sposób otwór okienny.

Pionowe rolety materiałowe: zalety

Ten rodzaj rolet nadaje się zarówno do małych okien, jak i tarasów, balkonów i loggii. Nadają się do biura, domu, instytucji medycznych i edukacyjnych.

 1. Wzornictwo tekstylnych żaluzji pionowych doskonale zastępuje zasłony lub będzie je uzupełniać.
 2. Różne sposoby mocowania. Rolety mocuje się do sufitu, do ścian za pomocą uchwytów lub do okien w środku otworów okiennych.
 3. Nieograniczony wybór materiałów i kolorów lameli. Mogą być gładkie, teksturowane lub wzorzyste, a także imitować różne faktury.
 4. Odporność na wilgoć, promieniowanie UV i biodegradację.
 5. Łatwa obsługa.
 6. Przystępna cena żaluzji pionowych.

Ważną zaletą rolet   jest ich zdolność do wizualnego zwiększania wysokości sufitów i powiększania przestrzeni dzięki pionowemu układowi lameli. Zastosowanie specjalnych impregnatów zabezpiecza lamele przed wilgocią, kurzem i odkształceniami.

Jeśli mówimy o doborze tego rodzaju ochrony przeciwsłonecznej, to koniecznie trzeba wziąć pod uwagę styl i wystrój wnętrz. Spokojne odcienie szarości, mleczne, niebieskie i zielone nadają się do surowych biur. W przypadku domu kolor należy wybrać w zależności od charakterystyki pomieszczenia. Żaluzje pionowe z rysunkami i wzorami w pokojach dziecięcych prezentują się

bardzo ładnie.

Kup żaluzje pionowe

Pierwsza internetowa fabryka systemów przeciwsłonecznych Pro-Shto na Ukrainie to możliwość wykonania materiałowych żaluzji pionowych na zamówienie według indywidualnych wymiarów. Przejrzysty kalkulator online pozwala wybrać rodzaj gotowej struktury, kolor oraz poznać koszt produktów.

Oferujemy kilka rodzajów sterowania żaluzjami pionowymi, co pozwala wybrać najlepszą opcję ochrony przed palącym słońcem i ciekawskimi spojrzeniami. Do produkcji rolet używamy sprawdzonych materiałów i akcesoriów polskiej produkcji, co pozwala nam wytwarzać produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy również dostawę zamówień w Kijowie i na terenie całej Ukrainy.

Żaluzje pionowe na okna firmy Pro-Shto to niezawodne zabezpieczenie na długie lata, które sprawi, że wnętrze będzie spójne i przytulne, a Twoje życie wygodne.

Kup pionowe rolety materiałowe, pro-shto fabryka online