0 rzeczy) : 0.00PLN
Rolety

Rolety

Wśród różnych nowoczesnych opcji projektowania okien plastikowych konsumenci coraz częściej wybierają rolety materiałowe (inaczej rolety). Ten rodzaj ochrony przeciwsłonecznej wyróżnia się oryginalnym wyglądem i łatwością użytkowania. Podczas regulacji wysokości tkanina zasłonowa jest nawijana na wałek. A dzięki różnorodności tkanin, ich faktur, wzorów i odcieni, rolety materiałowe sprawiają, że wnętrze jest holistyczne i harmonijne.

Otwarte lub zamknięte rolety materiałowe: jak wybrać

W zależności od cech mechanizmu roboczego kurtyny dzielą się na zamknięte i otwarte.

  1. Rolety typu otwartego to najczęstsza opcja projektowania okien. Wyróżniają się przystępną ceną i niezawodnie chronią otwór okienny przed działaniem promieni słonecznych. W górnej części kurtyny znajduje się obrotowy wałek, na który płótno jest nawinięte łańcuchem. Sznurek działa jak boczne prowadnice, które regulują dopasowanie płótna do podwójnie oszklonego okna.
  2. Zamknięte rolety materiałowe posiadają sztywne prowadnice, które bezpiecznie utrzymują zasłonę podczas ruchu. Dodatkowo wał schowany jest w specjalnym pudełku z okładziną. Taki system idealnie nadaje się do okien plastikowych.

Do produkcji rolet materiałowych typu otwartego i zamkniętego stosuje się materiały, które są impregnowane specjalnymi impregnatami. Wysokiej jakości płótna zapobiegają gromadzeniu się elektryczności statycznej, kurzu, są odporne na blaknięcie i zniszczenie biologiczne.

Rolety materiałowe: wybór materiału

Przed zamówieniem rolet i rolet materiałowych należy wziąć pod uwagę styl pomieszczenia, jego kolorystykę i inne parametry. Ważnym aspektem wyboru jest tkanina. Komfort w domu lub biurze zależy od przepuszczalności światła.

  1. Zaciemnienie. Tkanina ta pojawiła się stosunkowo niedawno i już z jej nazwy wynika, że ​​maksymalnie ogranicza dopływ światła do pomieszczenia. Taki materiał jest odpowiedni dla tych, którzy chcą czuć się komfortowo niezależnie od pory dnia. Płótna BlackOut pokryte są lustrzanymi powłokami, które dobrze odbijają promienie słoneczne i tym samym obniżają temperaturę wewnątrz pomieszczeń.
  2. Półprzezroczyste tkaniny. Tkaniny mają niską gęstość i dobrze przepuszczają światło. Oczywiście nie ochronią przed palącym słońcem, ale przypadną do gustu tym, którzy chcą ozdobić wnętrze i dodać mu przytulności. Ich niski koszt również skłania do zakupu takich firan.
  3. Dzień-noc. To uniwersalne płótna, które dopasowuje się bezpośrednio do okna, w zależności od okoliczności. Wyglądają z naprzemiennych pasów tkaniny: przezroczystej i gęstej. Więcej Dzięki temu

okazuje się, że osiąga optymalny poziom oświetlenia.

Kup rolety materiałowe na okna w okazyjnej cenie

W sklepie internetowym Pro-Shto można łatwo kupić online rolety materiałowe i rolety. W naszym katalogu możesz nie tylko wybrać rodzaj tkaniny i mechanizmu, ale także obliczyć ceny gotowych produktów za pomocą internetowego kalkulatora.

Teraz zamawianie rolet materiałowych do okien przez Internet jest bardzo proste. Wystarczy wpisać w pola kalkulatora online indywidualne wymiary swojego okna, wybrać rodzaj produktu i tkaninę. Oba produkty możemy zamówić w jednym egzemplarzu oraz w dużych ilościach. Bardziej szczegółowe warunki współpracy znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Oferujemy dostawę rolet i żaluzji na terenie całej Ukrainy i zawsze służymy pomocą przy wyborze. Wszystkie etapy produkcji są dokładnie kontrolowane i uwzględniają indywidualne życzenia każdego klienta. A dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów i tkanin konsument otrzymuje niezawodną i piękną ochronę przeciwsłoneczną na długie lata.

Kup rolety