0 rzeczy) : 0.00PLN
Rolety dzień noc

Rolety dzień-noc

Dla tych, którzy chcą stworzyć w swoim domu idealną atmosferę o każdej porze roku i dnia, rolety dzień-noc będą idealną opcją do aranżacji okna. Ich konstrukcja pozwala na wybór pożądanego poziomu światła na całej powierzchni okna z podwójnymi szybami. Można to osiągnąć za pomocą pasków na tkaninie o różnej przezroczystości.

Rolety dzień-noc: cechy konstrukcyjne

Ten rodzaj ochrony przeciwsłonecznej jest również nazywany „zebrą”. A wszystko dlatego, że bazują na tkaninie w poziome pasy. Owija dolne i górne listwy, które są zainstalowane w oknach. Dlatego podczas przewijania płócien paski przesuwają się i łączą, tworząc inny poziom oświetlenia.

Aby stworzyć „dzień” przezroczyste części tkaniny powinny znajdować się na tym samym poziomie, a dla „noc” - zaciemnione. Rolety dzień-noc (Zebra) umożliwiają ustawienie trybu pośredniego z lekkim półmrokiem w pomieszczeniu. To uniwersalny rodzaj rolet materiałowych, który sprawdzi się w każdym wnętrzu – od klasycznego po minimalizm. Oprócz wyglądu są bezpretensjonalne w opiece.

Do produkcji rolet dzień-noc używane są specjalne tkaniny. A ich cechą charakterystyczną są nie tylko „paski” wygląd, ale także kompozycje, z jakimi przetwarzane są płótna. Dzięki impregnacjom możliwe jest uzyskanie efektu antystatycznego i przeciwpyłowego.

Rolety dzień/noc: odmiany

Jeśli porównać rolety dzień-noc z innymi systemami ochrony okien przed słońcem, to cena tych rolet jest nieco wyższa,  ale jest to w pełni uzasadnione ich wszechstronnością.

Złożony mechanizm pozwala nie tylko przesuwać płótno z jednej pozycji do drugiej, ale także podnosić zasłony na żądaną wysokość. Dodatkowo rolety pięknie prezentują się w dzień iw nocy, a naprzemienne pasy nadadzą oknom niezwykłego efektu dekoracyjnego.

Takie rolety posiadają kilka rodzajów mechanizmów, które różnią się od siebie zakresem funkcji i cechami:

  1. Mini (Mini) - wyposażone w otwarty mechanizm i obciążniki rurkowe. Nadaje się do małych okien, a nawet drzwi.
  2. Uni (Uni) - składa się z prowadnic w kształcie litery U po bokach i dole płócien oraz mechanizmu zamkniętego.
  3. Standard - mają wzmocnioną konstrukcję, dzięki czemu nadają się do dużych okien i drzwi.

Kup rolety materiałowe dzień-noc

System dzień-noc równie dobrze sprawdził się we wnętrzach domowych, biurowych i użyteczności publicznej.

Zaleta mechanizmu leży w jego możliwościach. Za pomocą tych samych zasłon można stworzyć tryb nocny do komfortowego snu lub oglądania filmu, cieszyć się jasnym światłem słonecznego poranka, a nawet stworzyć intymną atmosferę. A wszystko to można uzyskać niezależnie od pory dnia i pogody.

Internetowa fabryka systemów osłon przeciwsłonecznych Pro-Shto oferuje szeroki

wybór żaluzji i żaluzji do dekoracji otworów okiennych w konkurencyjnych cenach.

Zasłony dzień-noc można bardzo łatwo zamówić za pomocą wygodnego kalkulatora online. Wystarczy wpisać parametry swoich okien, wybrać rodzaj systemu oraz kolor tkaniny i poznać ostateczny koszt gotowych produktów. Wszystkie firany i rolety wykonane są z wysokiej jakości okuć i materiałów naszej produkcji według indywidualnych pomiarów. Dlatego jesteśmy gotowi zagwarantować wysoką jakość i trwałość systemów. Oferujemy również dostawę na terenie całej Ukrainy. Czas od zamówienia do otrzymania produktów jest minimalny, ponieważ cały proces odbywa się w naszej własnej produkcji. A czas często decyduje o wszystkim.

Zasłony Pro-Shto Zebra będą dobrze wyglądać w każdym otoczeniu, nie będą stwarzać problemów w eksploatacji, a Ty będziesz mógł cieszyć się przytulnością i komfortem w dzień iw nocy.

 Жалюзи(ролеты) день ночьТканевые ролеты день-ночь