0 rzeczy) : 0.00PLN

Blog

Żaluzje poziome Venus

Rolety kasetowe Venus

Żaluzje Venus lub Isolite (Venus, Isolite) to unikalne praktyczne systemy zaprojektowane specjalnie w celu stworzenia integralnej, harmonijnej kompozycji z oknami. Ich bogata gama otwiera specjalny świat, w którym dozwolone są wszelkie wzloty fantazji i gdzie można bezpiecznie zaufać swojej intuicji. Jasne słońce, upał, blaknące meble – zostaw to wszystko w przeszłości, robiąc miejsce na wygodę i niezawodność, z którymi utożsamiany jest system Venus. Poziome żaluzje aluminiowe tego typu przeznaczone są do montażu na skrzydłach okiennych pomiędzy listwami przyszybowymi blisko szyby, co zapewnia wysoką jakość izolacji termicznej pomieszczenia.

Żaluzje Venus składają się z lameli o szerokości 16 lub 25 mm, montowanych na linkach mocujących z jednym łańcuszkiem sterującym, który umożliwia jednoczesną regulację wzniosu i obrotu lameli. Zwisaniu produktów przy uchyle skrzydła i ich kołysaniu na wietrze zapobiegają sznurki prowadzące wykonane z cienkiej i wytrzymałej plastikowej żyłki wędkarskiej, którą przeciąga się przez każdą lamelę i mocuje do dolnej części skrzydła - żaluzje systemu Venus z prowadnicami będą bezpiecznie zamocowany do okna przy dowolnym nachyleniu. System linek mocujących chroni przed kurzem i uszkodzeniami płaski metalowy gzyms, który dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i jasnobrązowym. Kolorystyka lameli jest zbliżona do kolorystyki standardowych żaluzji poziomych.

Pełne przyciemnianie „Bez światła”

Dla lameli o szerokości 25 mm istnieje możliwość zastosowania efektywnej technologii „Lightless” lub „offset punching”, która daje absolutne zacienienie w pomieszczeniu: otwory na sznurki mocujące są wybijane nie w środku lameli, ale wzdłuż ich krawędzi, tak że po zamknięciu otwory te zachodzą na siebie bez pozostawiania szczelin dla światła słonecznego. Tym samym żaluzje Venus na oknach plastikowych zapewniają całkowite zacienienie w pomieszczeniu o każdej porze dnia, chroniąc je przed słońcem i upałem.

W ostatnim czasie coraz większą popularnością wśród użytkowników cieszy się system żaluzji poziomych Venus. Mocowanie tego projektu można wykonać wyłącznie na oknach metalowo-plastikowych.

Na Ukrainie najbardziej poszukiwane są dwa systemy żaluzji poziomych: znana wszystkim wersja standardowa i Venus, lub tak zwane rolety kasetowe. Należy zauważyć, że koszt tego ostatniego jest w pełni uzasadniony.