0 rzeczy) : 0.00PLN
Żaluzje poziome
Filtr
Механизмы и ремкомплекты

Żaluzje poziome

Akcesoria do żaluzji poziomych są metalowe lub plastikowe. W zależności od materiału może być zaprojektowany na różny czas eksploatacji i wymaga okresowej wymiany. Części plastikowe są często białe i przezroczyste do stosowania w białych lub kolorowych żaluzjach. Części metalowe, takie jak gzyms, stosuje się zgodnie z kolorem lameli, ale można złożyć własny produkt z wielokolorowych lameli lub z gzymsem w innym kolorze. Wszystkie indywidualne zamówienia są wcześniej omawiane telefonicznie z kierownikiem.

Wymiana części pozwala na utrzymanie żaluzji w dobrym stanie. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną takich części zamiennych, a także dostarczamy komponenty do rolet do producentów.

Możesz łatwo zamówić komponenty do żaluzji poziomych za pomocą sklepu internetowego pro-shto lub stref marki, ale przed złożeniem zamówienia określ, które części musisz wymienić. Podczas naprawy żaluzji poziomych istnieją części eksploatacyjne, które wymagają częstej wymiany ze względu na kruchość pracy lub częste awarie podczas pracy. Istnieją bardziej złożone części, których wymiana zajmuje więcej czasu i wymaga całkowitego demontażu produktu. Na przykład, aby wymienić listwy lub mechanizm, musisz całkowicie zdemontować całą konstrukcję iw takim przypadku zaleca się natychmiastową wymianę nici i drabinek (ponieważ te części zużywają się podczas pracy i mogą z czasem zacząć się strzępić) , uchroni Cię to przed koniecznością ponownego sortowania żaluzji po pewnym czasie i wymiany uszkodzonych części.

Przed zakupem części zamiennych do żaluzji poziomych zalecamy kontakt z naszymi specjalistami w celu prawidłowego ustalenia usterki i uzyskania dodatkowej porady, jak prawidłowo wymienić część na nową. W niektórych przypadkach zaleca się wymianę całego produktu zamiast jego naprawy. Nasza firma produkuje produkty według indywidualnych rozmiarów, a koszt można wstępnie obliczyć na stronie internetowej i ocenić wykonalność naprawy i zamówienia nowych żaluzji poziomych.

Dla odbiorców hurtowych udzielamy rabatów na komponenty. Wszystkie typy komponentów są dostępne do zamówienia na sztuki lub w paczkach. Detale rozdawane są w postaci długości lub docinane na indywidualne wymiary. W celu wyjaśnienia informacji na temat dostaw hurtowych można skontaktować się z naszym głównym biurem pod numerami kontaktowymi na stronie internetowej.

Lista głównych pozycji dla żaluzji poziomych:

Haczyki;
laski;
Laski zmontowane;
Długopisy;
mechanizmy;
Lamele;
drabiny;
Gzymsy na wymiar;
Spodnie sztruksowe;
elementy złączne;
Strunowy;
Kabel;
Wsporniki.

W naszym sklepie możesz: kupić akcesoria do żaluzji w sprzedaży detalicznej, a także kupić akcesoria do produkcji poziomych żaluzji aluminiowych lub innych rodzajów żaluzji, na przykład z naturalnego drewna lub bambusa.

Oprócz klasycznych żaluzji aluminiowych w systemach Magnus i Venus dostępne są bardziej nowoczesne opcje rolet monosterowanych, w których lamele są podnoszone i obracane za pomocą specjalnego łańcuszka. Główną cechą żaluzji typu venus jest zwarty montaż, w którym gzyms i lamele znajdują się pomiędzy listwami przyszybowymi przy oknie z podwójnymi szybami, co pozwala na montaż żaluzji w problematycznych miejscach, gdzie gzyms przeszkadza w otwieraniu skrzydła .