0 rzeczy) : 0.00PLN
Żaluzje wykonane z naturalnego drewna 25mm
Ocena produktu:
Rozmiar
Strona kontrolna
Kolor lameli
Typ:
Tekstura:
Grupa:
Włókienniczy:
Taśma do żaluzji 25mm
PLN шт.

Żaluzje wykonane z naturalnego drewna o szerokości lameli 25mm. Na gzymsie montowany jest rowek (falbana dekoracyjna), który zamyka gzyms i mechanizmy. Uzupełnieniem jest laska pod kolor wybranego drzewa. Rolety dobrze zamykają pomieszczenie przed światłem słonecznym i ciepłem. Nadaje się do każdego rodzaju wnętrz. Duży wybór listew bambusowych i drewnianych. Dodatkowo zakończone są żyłką wędkarską lub plecionką dopasowaną kolorystycznie do produktu.

 • Szerokość lameli: 25mm;
 • Materiał lameli: drewno naturalne (lipa kanadyjska), bambus;
 • Rodzaj mocowania: linka metalowa;
 • Uchwyt lamelowy: drabinka, warkocz;
 • Okap: stal zbrojona o wymiarach 19x25mm;
 • Mechanizm sterujący: oddzielny - lamele obracane są za pomocą drewnianej laski, podnoszonej za pomocą linek;
 • maksymalna szerokość: 1100mm;
 • Maksymalna wysokość: 1700mm.
Zostaw opinię
Oceń nasz produkt

Recenzje użytkowników:

Żaluzje wykonane z naturalnego drewna 25mm

Żaluzje z naturalnego drewna i bambusa

Żaluzje drewniane z lamelami 25mm nadadzą Twojemu wnętrzu szczególnego uroku i niepowtarzalności. Drewniane listewki zapewniają doskonałą ochronę przed nadmiernym nagrzaniem. Klasyczne żaluzje drewniane doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach urządzonych w stylu retro, ale są również z powodzeniem stosowane przez nowoczesnych projektantów w połączeniu z chromem i szkłem. Lamele wykonane z naturalnego drewna i bambusa pokryte są kompozycją odpychającą kurz, a także specjalnym lakierem, który chroni drewno przed blaknięciem i wilgocią. Oferujemy szeroką gamę kolorów drewna i bambusa. Sterowanie żaluzjami drewnianymi odbywa się za pomocą drewnianej laski, która odpowiada za obracanie lameli, a także sznurków do podnoszenia i opuszczania żaluzji. Tego typu produkt może być wyposażony w automatykę i sterowany za pomocą pilota lub przycisku. Wszystkie dodatkowe elementy i elementy sterujące są dopasowane do głównego koloru produktu (domyślnie). Możliwe są niestandardowe typy kompletu rolet. Żaluzje drewniane można zamontować zarówno na skrzydle, jak i na otworze okiennym. Do przytrzymania lameli na skrzydłach rozwierno-uchylnych zaleca się zamontowanie „mocowania dolnego” lub „sznurka”. W standardzie lotka ozdobna (gzyms). Wybór drabiny standardowej lub taśmowej jest opcjonalny i dodatkowo płatny.

Listwy żaluzjowe to naturalny i prawie idealny kawałek pnia lipy, który jest suszony i przetwarzany do wykorzystania w tych produktach.
Jeden Głównymi cechami żaluzji drewnianych jest struktura lameli, która oddaje naturalność tego materiału, gdzie naturalne cięcie drzewa jest po prostu otwierane kilkukrotnie lakierem o różnych kolorach, nadając mu stabilny odcień dębu, sosny, buk, orzech, kasztan itp...i w przeciwieństwie do plastiku czy aluminium - wygląda naprawdę dostojnie i tworzy niepowtarzalny klimat we wnętrzu. Słoje wzrostu, tekstura tygrysa, nierównomierne zagęszczenie czy smugi wokół sęków – to wszystko nadaje tym produktom

wyrafinowania i naturalności.

Jeśli mówimy o trwałości materiałów, to przy prawidłowym użytkowaniu będą one działać przez dziesięciolecia. Ale i tak należy zwrócić uwagę - że przy ciemnych odcieniach drewna i bardzo jasnym słońcu - za kilka lat może pojawić się wyblakły odcień - choć tylko po zewnętrznej (ulicznej) stronie żaluzji.
Żaluzje z lamelą szerokości 25 mm są bardzo funkcjonalne i pięknie prezentują się po zamontowaniu na ramie okiennej. Po zamontowaniu na otworze okiennym produkty z szerszą lamelą wyglądają piękniej (z naszego punktu widzenia).

Aby stworzyć wyjątkowe wnętrze, projektanci zazwyczaj wybierają rolety na drabince wstęgowej. Możesz wybrać go w kolorze lub w kontraście. Oplot nie wpływa na wytrzymałość produktu, służy raczej jako element dekoracyjny.

Jak dbać o żaluzje drewniane 25 mm

Czyszczenie na mokro jest niedopuszczalne w przypadku żaluzji z naturalnego drewna.
Najlepiej używać odkurzacza, suchej szmatki lub miękkiej szczotki, nie stosować aerozoli.
Dodatkowo rozpuszczalniki i proszki ścierne, które prowadzą do zniszczenia wierzchniej warstwy, powstawania pęknięć i wad wyglądu.

Cechy wyglądu żaluzji z naturalnego drewna:

 • boczne nacięcia listew są odpowiednio przyciemnione, z wyjątkiem jasnych, naturalnych kolorów: sosna, buk i Milano;
 • otwory na przewody nie są barwione dla wszystkich kolorów drewna;
 • w miejscach wybicia otworów w lamelach możliwe są niewielkie odkształcenia (przyczyną jest naruszenie struktury drewna w miejscu przebicia i zawilgocenie podczas eksploatacji);
 • Elementy żaluzji (laska, dzwonek itp.) mogą odbiegać tonacją od koloru lameli, ze względu na różną strukturę materiałów źródłowych;
 • powierzchnia lameli może mieć różny stopień zmętnienia, co wiąże się z naturalnym pochodzeniem materiału i nie jest wadą;
 • słoje, sęki, „pręgowane”; faktura lameli - przejawy struktury drewna, podkreślające naturalność materiału - nie stanowią wady i nie podlegają reklamacji.

Żaluzje z naturalnego drewna 25mm   ;Żaluzje drewniane 25mm

Wszystkie towary

W dziale prezentowane są wszystkie najnowsze i specjalne oferty dotyczące systemów ochrony przeciwsłonecznej