0 rzeczy) : 0.00PLN
Żaluzje poziome Venus płaski system
Ocena produktu:
Rozmiar
Rodzaj mocowania
strona kontrolna
Kolor lameli
Typ:
Tekstura:
Grupa:
Włókienniczy:
Wybierz kolor karnisza Venus
PLN шт.

Żaluzje Venus to nowoczesny, zaawansowany technologicznie projekt wśród innych rodzajów żaluzji. Specjalny rodzaj montażu „między listwami przyszybowymi” pozwala na ukrycie gzymsu wewnątrz otworu świetlnego, dzięki czemu cała konstrukcja nie wisi na ramie i montowana jest bez zmniejszania kąta otwarcia okna.

 • Szerokość lameli: 25mm lub 16mm;
 • Materiał lameli: aluminium, naturalne drewno, bambus;
 • Rodzaj mocowania: linka metalowa;
 • Uchwyt lamelowy: drabinka;
 • Gzyms: płaski z ozdobną nakładką;
 • Kolor nakładki ozdobnej: biały. brązowy, złoty dąb;
 • Mechanizm sterowania: łańcuszek, obracanie i podnoszenie lameli odbywa się za pomocą jednego łańcucha;
 • maksymalna szerokość: 1500mm;
 • Maksymalna wysokość: 2500mm.
Zostaw opinię
Oceń nasz produkt

Recenzje użytkowników:

Żaluzje poziome Venus płaski system

Nowoczesne okna metalowo-plastikowe i drewniane z podwójnymi szybami otwierane w kilku pozycjach. To było powodem pojawienia się żaluzji Venus, które różnią się od standardowej konstrukcji poziomej systemem sterowania oraz sposobem mocowania. Dzięki niej możliwe stało się pełne przyleganie do podwójnie oszklonego okna i ramy okiennej. Teraz przy zmianie położenia żaluzji rolety nie zwisają, a regulacja przez system stała się możliwa za pomocą jednego łańcuszka.

Żaluzje poziome Venus: design

Ten rodzaj rolet to praktyczne i jednocześnie nowoczesne rozwiązanie do każdego wnętrza. Konstrukcja składa się z płaskiego gzymsu u góry oraz lameli o szerokości 25 lub 16 mm. Połączone są ze sobą w jeden system oplotem, a do podnoszenia i obracania listew aluminiowych służy plastikowy łańcuszek.

Rolety z systemem Venus o grubości lameli 25 mm mogą być wykonane z perforacją, co pozwala na całkowite zaciemnienie pomieszczeń. A bliskość konstrukcji do okna z podwójnymi szybami tylko wzmacnia ten efekt.

Aluminiowe żaluzje Venus są idealne dla tych, którzy chcą chronić swój dom lub biuro przed ostrym słońcem i ciekawskimi spojrzeniami. Oprócz prostej konstrukcji zyskujesz piękny wygląd żaluzji Venus i uwalniasz otwór okienny od nieporęcznych konstrukcji. Teraz możesz bez problemu ozdobić okna doniczkami i innymi dekoracjami. I możesz otwierać lub zamykać drzwi bez żadnych niedogodności.

Rolety Venus: zalety i funkcje

Żaluzje poziome z systemem Venus cieszą się coraz większą popularnością. Łatwość obsługi i zwięzły wygląd przemawiają za tym wyborem.

W porównaniu z systemami standardowymi żaluzje poziome Venus mają następujące zalety:

 • kompaktowy rozmiar, który uzyskano dzięki smukłości gzymsu;
 • trwały i prosty mechanizm kontrolny;
 • zwięzły wygląd dzięki dopasowaniu do szkła i ramy;
 • pojedynczy wielokierunkowy system sterowania (jeden łańcuch obraca się i podnosi lamele);
 • W zestawie

pochylony system mocowania.

Cechą wyróżniającą system Wenus jest położenie struktury. Znajduje się jak najbliżej okna z podwójnymi szybami. Płaski gzyms będący częścią oprawy wygląda estetycznie i nie psuje wyglądu otworów okiennych. Dzięki ciasnemu dopasowaniu możliwe jest uzyskanie całkowitego zachodzenia na siebie naturalnego światła. Jest to szczególnie ważne w biurach, domach i placówkach oświatowych, gdzie istnieje potrzeba wykorzystania projektorów wideo. Równie dobrze nadają się do częściowego ściemniania i zapewniają miękkie oświetlenie. Wszystkie operacje regulacji kąta nachylenia i wysokości lameli wykonuje się poprzez manipulację łańcuchem. Do okien łukowych można zamówić gzyms zaokrąglony.

Kup rolety Venus w okazyjnej cenie

Pierwsza internetowa fabryka na Ukrainie oferuje wybór i zamówienie żaluzji Venus z dostawą na terenie całej Ukrainy według indywidualnych pomiarów. Teraz nie ma potrzeby wzywania mierniczego do siebie. Wystarczy wpisać parametry otworów okiennych do naszego kalkulatora online i poznać koszt gotowego systemu. Do swoich produktów Pro-Shto stosuje wyłącznie wysokiej jakości komponenty i akcesoria, co jest gwarancją trwałości całej konstrukcji.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i hurtowymi. A możliwość montażu produktów we własnej produkcji pozwala nam realizować zamówienia w jak najkrótszym czasie.

Żaluzje poziome Venus od Pro-Shto tworzą idealną całość z oknem i harmonijnie prezentują się w każdym wnętrzu - od klasycznego po minimalizm.

Kup żaluzje poziome Venus Kup aluminiowe żaluzje Venus

Wszystkie towary

W dziale prezentowane są wszystkie najnowsze i specjalne oferty dotyczące systemów ochrony przeciwsłonecznej