0 rzeczy) : 0.00PLN

Blog

Wybieramy zasłony dzień-noc, porady profesjonalistów

Kiedy przychodzi czas na wybór zasłon, może to być ekscytujące zadanie. Nie zawsze możliwe jest szybkie znalezienie potrzebnej opcji, ale podzielimy się z Tobą kilkoma wskazówkami i uprościmy ten proces.

Zdefiniuj funkcjonalność

Na początek należy zdecydować, jakie funkcje mają pełnić zasłony i w jakim pomieszczeniu zostaną zamontowane. Będzie to regulacja ilości światła lub całkowite zaciemnienie. Czy można chronić przed promieniowaniem ultrafioletowym i pomóc w oszczędzaniu energii w pomieszczeniu?

Sprawdź opcje kolorystyczne

Wybór koloru jest jednym z najważniejszych etapów, ponieważ jest najbardziej zauważalny, jeśli możesz zignorować system, wtedy kolor i tak wpłynie na ogólne wnętrze pokoju. Zwykle najlepiej stosować neutralne kolory, takie jak biały, beżowy, szary lub antracyt. Pasują do niemal każdej palety kolorów, dlatego nie możesz się martwić przy wyborze takich tkanin. Ale nie bój się eksperymentów, możesz zrobić kontrastowe zasłony w jasnych kolorach i staną się akcentem Twojego pokoju.

Rozmiar zasłon

Wszystkie zasłony wykonujemy na indywidualne wymiary, dlatego radzimy dokładnie zmierzyć jakie zasłony potrzebujesz i wykonamy dla Ciebie indywidualny produkt, który będzie idealnie pasował do Twojego okna. Zasłony można montować na każdym skrzydle osobno, na ścianie lub na drzwiach i balkonie, dlatego zasłony o „standardowych” rozmiarach zwykle nie istnieją, każdy klient ma swój indywidualny produkt składający się z systemu, tkaniny i elementów dodatkowych.

Kombinacje kolorów i opcje dodatkowe

Ciekawym sposobem na dodanie głębi Twojej przestrzeni jest połączenie dwóch lub więcej kolorów, na przykład białe i szare zasłony mogą stworzyć niezwykły styl i wygląd Twojej przestrzeni.

Dzięki odpowiedniemu połączeniu kolorów i doborowi faktury tkaniny możesz stworzyć niepowtarzalne rozwiązanie funkcjonalne dla swojego wnętrza. Pamiętaj, to Twój dom i zasługujesz na najlepszą decyzję, dlatego warto wysłuchać, ale ostateczna decyzja powinna zawsze należeć do Ciebie.