0 rzeczy) : 0.00PLN
Zasłony bambusowe Premium (montaż rzymski)
Ocena produktu:
Rozmiar
Rzymskie prześcieradła bambusowe
Typ:
Tekstura:
Grupa:
Włókienniczy:
PLN шт.

Serię premium wyróżnia bogactwo naturalnych materiałów bez użycia aluminium i innych metali. Jest to najbardziej przyjazny dla środowiska produkt złożony z połączenia drewna, bambusa i plastiku. Bambusowa zasłona należy do rzymskiego typu konstrukcji, ponieważ po otwarciu składa się w formie zgrabnych fałd. Istnieje również odmiana w postaci rolety, w której płótno jest zwijane w rolkę.

Zostaw opinię
Oceń nasz produkt

Recenzje użytkowników:

Zasłony bambusowe Premium (montaż rzymski)

Zastosowanie rolet rzymskich w nowoczesnych wnętrzach pozwala nie tylko chronić pomieszczenia przed aktywnym nasłonecznieniem, ale także dopełnić przestrzeń. Z reguły do ​​produkcji „rimok” używaj tkanin z włókien syntetycznych i naturalnych. Ale miłośnicy stylów ECO pokochają rolety rzymskie wykonane z bambusa.

Rzymskie rolety bambusowe: opis

Bambusowe systemy ochrony przeciwsłonecznej to dobra okazja do odtworzenia egzotycznego świata tropików w pomieszczeniu. Można je z łatwością zastosować w pomieszczeniach o dowolnym przeznaczeniu, a także łączyć z innymi dekoracjami okiennymi.

Rolety rzymskie wykonane z bambusa różnią się kolorem i fakturą splotu. Wśród odcieni można znaleźć próbki naturalnego złotego koloru, a także ciemne odcienie, które najbardziej przypominają ciemne drewno.

Niepowtarzalny splot bambusowej słomy, naturalne odcienie drewna i piękne fałdy, które tworzą rolety rzymskie na oknie - to być może to, co wyróżnia „Roman” z bambusa na tle reszty wystroju okna.

Zalety bambusowych zasłon

Rolety rzymskie same w sobie są dość oryginalnym sposobem na to, aby Twój dom był przytulny, a wnętrze wyjątkowe. A w połączeniu z płótnami bambusowymi zyskują szereg innych zalet:

  1. Zrównoważony rozwój. Bambus to całkowicie naturalny surowiec, co oznacza, że ​​wystrój będzie bezpieczny.
  2. Wszechstronność. Rolety rzymskie wykonane z bambusa będą pasować do absolutnie każdego wnętrza. Można je stosować w sypialniach i kuchniach, pokojach dziecięcych, kawiarniach i restauracjach.
  3. Różne poziomy cieniowania. Wybierz kurtynę w zależności od pożądanego efektu. Przeplot słomy bambusowej w zamkniętej formie sprawi, że pomieszczenie nabierze lekkiego półmroku. A

dla tych, którzy chcą całkowitego zaciemnienia, dostępne są opcje wyściełane tkaniną.

Naturalne płótna dobrze odprowadzają gorące powietrze i nie wpuszczają go do pomieszczeń w ciepłym sezonie. A zimą wręcz przeciwnie, utrzymują ciepło.

Wybierz i kup bambusowe rolety rzymskie

Pierwsza internetowa fabryka systemów przeciwsłonecznych na Ukrainie Pro-Shto oferuje wykonanie rolet rzymskich według indywidualnych rozmiarów. Ponadto nie musisz czekać na mierniczego i tracić na to czasu. Wystarczy wprowadzić parametry okien w wygodnym kreatorze online i zdecydować o kolorze, fakturze i rodzaju splotu tkaniny bambusowej.

Projektanci firmy Pro-Shto zadbali o estetykę produktów i oferują zarówno jednokolorowe warianty, jak i produkty, które z powodzeniem łączą w sobie kilka naturalnych odcieni bambusa. Dlatego bez problemu dobierzesz roletę rzymską do sypialni, salonu, a nawet biura.

Montaż rolet rzymskich nie jest trudny i można go wykonać samodzielnie. Jest to ważne tylko przy wyborze obliczenia metody mocowania i wysokości. Samo mocowanie można wykonać do gzymsu, który jest częścią systemu rolet rzymskich. Można go zamocować na suficie lub na ścianie.

Wszystkie komponenty, które są wykorzystywane w procesie produkcji rolet rzymskich według indywidualnych pomiarów są bardzo wysokiej jakości. I to jest gwarancja trwałości bambusowej ochrony przeciwsłonecznej.

bambusowe rolety rzymskie Rolety rzymskie z bambusa

Wszystkie towary

W dziale prezentowane są wszystkie najnowsze i specjalne oferty dotyczące systemów ochrony przeciwsłonecznej