0 rzeczy) : 0.00PLN
Moskitiery rolowane
Ocena produktu:
Rozmiar
Typ wtyczki
Typ siatki
PLN шт.

Moskitiera mocowana jest na specjalnym trzonku, który zapewnia mobilność konstrukcji. Aby otworzyć siatkę wystarczy pociągnąć za klamkę i odwinąć ją na okno, dzięki takiej konstrukcji uzyskuje się maksymalną wygodę i kompaktowość produktu. W razie potrzeby kratkę można również łatwo zdjąć z okna bez demontażu całej konstrukcji, co jest znacznie wygodniejsze w porównaniu z klasycznymi wersjami kratek ramowych.

Zostaw opinię
Oceń nasz produkt

Recenzje użytkowników:

Moskitiery rolowane do okien i drzwi

Akcesoria do okien i drzwi, które są bardzo poszukiwane wśród współczesnych konsumentów, ponieważ pełnią ważną funkcję praktyczną. Chroni również pomieszczenie przed kurzem, gruzem z ulicy, puchem topoli i owadami (ale jednocześnie nie zapobiega przedostawaniu się świeżego powietrza i światła słonecznego). Taki jest cel moskitiery. Moskitiera rolowana: cechy konstrukcyjne Moskitiera rolowana montowana jest na zewnątrz na ościeżnicy okna lub drzwi. Indywidualne rozwiązania konstrukcyjne zapewniają wygodne otwieranie i zamykanie oraz swobodny dostęp do okna lub balkonu. Konstrukcja systemu moskitiery roletowej składa się z profilu prowadzącego, siatki zwiniętej w rolkę, sprężyny naciągowej, zacisków plastikowych, drążka poziomego lub pionowego z uchwytem oraz skrzynki. Skrzynka wykonana z wysokiej jakości aluminium montowana jest w górnej części okna lub drzwi. Po nawinięciu siatka jest w nim zapisywana. Mechanizm wewnątrz pudełka pozwala na jego szybkie rozłożenie i złożenie. System sterowania zapewniają prowadnice rolkowe, które montowane są po bokach otworu okiennego i umożliwiają przesuwanie moskitiery w dowolnym kierunku, opuszczanie i mocowanie na określonej wysokości, zwijanie w skrzynkę. Dla lepszej izolacji na prowadnicach zamontowane są uszczelki szczotkowe. Siatka to włókno szklane (włókno szklane, włókno szklane) koloru szarego z otworem o wielkości 1 mm. Uchwyt mocujący jest zainstalowany w dolnej części konstrukcji. Dodatkowo może być wyposażony w mechanizm hamulca, który pozwala na płynne lub częściowe zwinięcie konstrukcji i nie pozwala na uderzenie dolnego pręta zwijanej siatki z dużą prędkością w przypadku przypadkowego opuszczenia. Moskit jest mocowany za pomocą śrub. Rolki przeciw komarom można przechowywać, bez wyjmowania, na oknie lub drzwiach w okresie zimowym, ponieważ pudełko chroni płótno przed negatywnym wpływem środowiska i pozwala wydłużyć żywotność. Rodzaje konstrukcji Moskitiery rolowane dzielą się na dwa rodzaje w zależności od rodzaju otworu: pionowe - otwieranie i

zamykanie odbywa się w pionie; poziomy – ruch wykonywany jest w kierunku poziomym z uwzględnieniem strony otwierania skrzydeł okiennych lub drzwiowych. Najczęściej są to moskitiery z otworem pionowym. Korzyści strukturalne Moskitiery rolowane to prosty i estetyczny sposób na zabezpieczenie pomieszczenia przed muchami czy komarami. Takie moskitiery nadają się do okien zwykłych i dachowych. Zasada działania przypomina roletę zamkniętą. Dzięki mechanizmowi sprężynowemu siateczka płynnie opada i podnosi się. Jeśli nieumyślnie źle naprawisz siatkę, będzie ona powoli się podnosić. Główne zalety: 1. Profil aluminiowy jest solidnie mocowany do okna, a szeroki wybór kolorów sprawi, że profil będzie prawie niewidoczny i nie zepsuje wyglądu elewacji. 2. Konstrukcja nie zakłóca pracy okien, nie hałasuje podczas deszczu czy silnego wiatru. 3. Dla lepszego dopasowania i ochrony przed insektami profil i spód siatki wyposażono w dodatkową stopkę. 4. Moskitiera kasetowa jest łatwa w obsłudze i konserwacji. 5. Nie ma potrzeby jej zdejmowania na okres jesienno-zimowy, co jest doskonałym rozwiązaniem dla właścicieli małych mieszkań. Jeśli chcesz kupić niezawodną moskitierę, która posłuży Ci dłużej niż rok, proponujemy zapoznać się z bogatą ofertą na naszej stronie internetowej. Oprócz moskitiery rolowanej możesz potrzebować również moskitiery na drzwi, dlatego nie zapomnij zajrzeć do odpowiedniego działu. Moskitiera: cena, gdzie kupić Nasza strona internetowa https://pro-shto.com.ua prezentuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów. Do produkcji używamy wyłącznie wysokiej jakości komponentów, dzięki którym siatki charakteryzują się wytrzymałością, wygodą i estetyką. Możesz kupić rolowany ekran przeciw komarom w mieście Połtawa lub zamówić go za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, dostawa jest realizowana do wszystkich miejscowości w kraju.