0 rzeczy) : 0.00PLN
Zasłony bambusowe Eco (montaż rolkowy)
Ocena produktu:
Rozmiar
Płótno bambusowe B10
Typ:
Tekstura:
Grupa:
Włókienniczy:
PLN шт.

Zasłony bambusowe w systemie Eco zostały opracowane jako budżetowa wersja zasłon z wykorzystaniem wysokiej jakości arkuszy drewnianych i bambusowych. Zalecany do instalacji w wiejskim domu lub w prywatnym domu. Naturalne płótna doskonale uzupełniają wnętrze pokoju, a także dodają oryginalności i ciepła. Gzymsy do firan Eco zamykane są na naturalny rowek do drewna, dzięki czemu nie ma otwartych części mechanizmów.

Zostaw opinię
Oceń nasz produkt

Recenzje użytkowników:

Zasłony bambusowe Eco (montaż rolkowy)

Oprócz tkanin i materiałów polimerowych bambus jest używany do projektowania okien. Roślina ta jest rozpoznawalnym symbolem Japonii i jest w stanie wnieść nuty ciepła i komfortu do domowego środowiska.

Opis rolet bambusowych

Lekkie i jednocześnie mocne produkty nadają się do wnętrz domowych i publicznych w stylu ECO. Płótno bambusowych zasłon składa się z wąskich desek, cienkich okrągłych sekcji lub cienkich słomek. Oprócz tych elementów stosowane są nici w różnych kolorach, które nadają płótnom oryginalny wygląd.

Bambusowe zasłony w oknie wyglądają jak wolno wiszące płótno, które łatwo zwija się w zgrabną rolkę. Można je zamocować na dowolnym poziomie otworu lub całkowicie skręcić. Bambusowe płótna są dość lekkie, dzięki czemu nie stanowią dużego obciążenia dla mechanizmu, a ponadto są niezwykle proste i mogą być używane nawet przez dzieci.

Cechą rolet bambusowych jest to, że wykonane są z różnych rodzajów i gatunków słomy bambusowej. A akcent w postaci splotów nici jedwabnych i lnianych sprawia, że ​​płótna różnią się fakturą i gęstością. Kurtyna może być całkowicie nieprzenikniona lub przepuszczać znaczną część światła. To sprawia, że ​​okiennice bambusowe pasują do każdego wnętrza. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiednią kolorystykę i poziom przepuszczalności światła.

Zalety rolet bambusowych

Bambus to atrybut orientalnych wnętrz. Zasłony do okien wykonane z tego materiału pomogą chronić pomieszczenie przed przegrzaniem, a elementy wnętrza przed wypaleniem. Takie właściwości pozwalają na stosowanie ich w suchych, dobrze wentylowanych pomieszczeniach o orientacji południowej.

Korzystając z rolet bambusowych zyskujesz:

 • niezawodna ochrona przed palącym słońcem;
 • oryginalny element wystroju okna;
 • ochrona przed przegrzaniem w letnie upały i utrzymanie ciepła

w zimie;

 • wentylacja pomieszczeń.
 • Kolejną zaletą splotów bambusowych jest to, że nie blakną pod wpływem słońca i zachowują swój pierwotny kolor przez wiele lat. A specjalne impregnaty dodają odporności na wilgoć naturalnemu materiałowi i ułatwiają pielęgnację płócien. Czasami wystarczy przetrzeć powierzchnie lekko wilgotną ściereczką.

  W nowoczesnych wnętrzach bambusowe zasłony wyglądają dość harmonijnie. Mogą ozdobić balkon, loggię, werandę i inne pomieszczenia z dużymi oknami.

  Kup bambusowe zasłony w rolkach

  Szukasz kreatywnego rozwiązania do dekoracji okien? Wybierz rolety bambusowe. Naturalne płótna wraz z konstrukcją i mechanizmem podnoszenia można zamówić w sklepie internetowym Pro-Shto.

  Na stronie pierwszej fabryki online na Ukrainie znajdziesz wygodny formularz zamówienia, który pozwala wybrać i kupić rolety o dowolnej fakturze i kolorze. Wystarczy podać kilka parametrów produktu - wymiary, kolor, fakturę oraz wybrać stopień zaciemnienia, a otrzymasz cenę gotowego produktu na okna.

  Możesz samodzielnie zamontować rolety. Można to zrobić zarówno nad oknem, jak i na każdym skrzydle z osobna, co zapewnia maksymalną przyczepność do okna z podwójnymi szybami.

  Wybierz bambusowe zasłony ECO i stwórz własne, niepowtarzalne wnętrze, w którym możesz mieszkać, pracować i odpoczywać oraz czuć się całkowicie chronionym przed ciekawskimi spojrzeniami i promieniami słonecznymi.

  Bambusowe rolki zasłon Zasłony bambusowe ECO

  Wszystkie towary

  W dziale prezentowane są wszystkie najnowsze i specjalne oferty dotyczące systemów ochrony przeciwsłonecznej