0 rzeczy) : 0.00PLN
Zasłony bambusowe Eco (montaż rzymski)
Ocena produktu:
Rozmiar
Płótno bambusowe
Typ:
Tekstura:
Grupa:
Włókienniczy:
PLN шт.

Rzymskie bambusowe zasłony w systemie Eco zostały zaprojektowane przy użyciu niedrogich komponentów w połączeniu z naturalnymi płótnami wysokiej jakości. Dzięki takiemu połączeniu system jest maksymalnie funkcjonalny, bez odsłoniętych fragmentów okapu. Gdy zasłona jest otwarta, płótno składa się w zgrabne fałdy, podobnie jak rolety rzymskie.

Zostaw opinię
Oceń nasz produkt

Recenzje użytkowników:

Zasłony bambusowe Eco (montaż rzymski)

Piękny wygląd i schludne poziome fałdy to wizytówka rolet rzymskich. A jeśli wcześniej można było zobaczyć płótna na oknach, teraz popularne stają się rolety rzymskie z juty i włókna bambusowego.

Funkcje i zalety

“rzymski” wykonane z naturalnych materiałów nazywane są również bambusowymi lub drewnianymi zasłonami rzymskiego montażu. A ich produkcja to cała sztuka, która może zapewnić domowi piękno i wygodę.

Wspaniałe „na żywo” zasłony w połączeniu z odpowiednim projektem pomieszczenia mogą odmienić każdą przestrzeń. Możliwość wyboru wzoru i wzoru na płótnie oraz różne elementy dekoracyjne w postaci magnesów, klipsów, tasiemek sprawią, że dekoracja okna będzie naprawdę oryginalna.

Rzymskie rolety bambusowe mają wiele zalet, a mianowicie:

  1. Dopełnienie wystroju i elementów wnętrz wykonanych z drewna i innych naturalnych materiałów.
  2. Może podkreślić oryginalny projekt lokalu.
  3. Są przyjazne dla środowiska i bezpieczne.
  4. Dzięki specjalnym impregnacjom antystatycznym nie osadzają się na nich kurz.
  5. Tekstura tkanych tkanin delikatnie rozprasza światło nawet po zamknięciu.
  6. Niezawodnie chroń przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, a meble i tekstylia w pokojach przed blaknięciem.
  7. Może dobrze przewietrzyć pomieszczenie.
  8. Uniwersalne i odpowiednie nie tylko do dekoracji okien, ale także jako ścianki działowe do zagospodarowania przestrzennego.

Jak wybrać bambusowe rolety rzymskie

Bambus „Rzymianie” można zamontować do sufitu lub nad oknem. Większość klientów wybiera tę drugą opcję instalacji. Dlatego przy wyborze bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę odległość między oknem a sufitem. Jeśli jest większy niż 20 cm, lepiej wybrać opcję montażu na suficie. Postaw na proporcjonalność i estetyczny wygląd bambusowych arkuszy na oknach.

Jeśli chodzi o odporność na zużycie tego naturalnego materiału, istnieją pewne niuanse. Sam w sobie jest to dość mocny materiał, ale pod wpływem grawitacji może się odkształcać. Aby uniknąć zwiotczenia płócien, wybierz ich małą szerokość. Na przykład, jeśli okno ma więcej niż 2 metry szerokości, lepiej wybrać kilka płócien od 60 cm lub więcej.W ten sposób nie tylko zachowasz wygląd zasłon przez długi czas, ale także zapewnisz integralność mechanizmu podnoszącego.

Kolory i faktury bambusowych zasłon mogą się różnić. Paleta odcieni zaczyna się od jasnego piasku, a kończy na kolorach ciemnego drewna.

Różnorodność splotu stworzy w pokojach atmosferę egzotycznych tropików. Zasłony o luźnym splocie włókien jutowych doskonale prezentują się w kuchniach, na tarasach oraz w salonach. Ale w przypadku sypialni lepiej jest użyć bardziej jednolitych tekstur.

Kup bambusowe rolety rzymskie

Możesz wybrać i zamówić gotowe rolety rzymskie z naturalnego bambusa od Pro-shto. Pierwsza internetowa fabryka ochrony przeciwsłonecznej na Ukrainie oferuje szeroką gamę gotowych projektów w konkurencyjnych cenach.

Wystarczy wpisać wymiary okien do wygodnego kalkulatora online na stronie i złożyć zamówienie na rolety. Tutaj możesz wybrać rodzaj splotu, teksturę, kolor, a także stopień zaciemnienia. Nasi specjaliści uwzględnią wszystkie te parametry podczas produkcji i stworzą niepowtarzalne rolety rzymskie, które ozdobią każdy dom.

Bambusowe rolety rzymskie Rolety rzymskie bambusowe ECO

Wszystkie towary

W dziale prezentowane są wszystkie najnowsze i specjalne oferty dotyczące systemów ochrony przeciwsłonecznej