0 rzeczy) : 0.00PLN
Rolety zamknięte Besta Uni - P
Ocena produktu:
Rozmiar
Strona kontrolna
Kliknij tkaninę, aby wybrać
Typ:
Tekstura:
Grupa:
Włókienniczy:
Kolor systemowy
PLN шт.

Roleta zamknięta Besta UNI-P. Całość dopełnia aluminiowa skrzynka ochronna oraz boczne prowadnice w kształcie litery U. Stosuje się go do montażu na otwieranych i głuchych okiennicach. Pudełko chroni tkaninę przed zniszczeniem, a prowadnice zakrywają boczne szczeliny.

 • maksymalna szerokość: 1600mm;
 • Maksymalna wysokość: 1550mm;
 • Kolor okuć: biały, brązowy, złoty dąb, orzech, mahoń;
 • Typ systemu: zamknięty (kasetowy);
 • Prowadnice: w kształcie litery U;
 • Mechanizm sterujący: łańcuszek;
 • Strona sterowania: lewa/prawa;
 • Rodzaj mocowania: nie wymagane.
Zostaw opinię
Oceń nasz produkt

Recenzje użytkowników:

Rolety zamknięte Besta Uni - P

  Opis systemu UNI-P (UNI 2) Funkcje systemów kasetowych Zalety rolet w zamkniętej skrzynce Kup rolety materiałowe Besta UNI-P na Ukrainie
system UNI-P (znany również jako Profil)

Ten system kasetowy należy do rodziny „UNI”, co oznacza, że ​​jest systemem „zamkniętym”, ale na tym podobieństwa się kończą. Zasadnicze różnice systemu UNI-P polegają na uniwersalnym sposobie montażu. Prowadnice w kształcie litery U zapewniają elastyczność montażu i poszerzają możliwości wyobraźni do ograniczeń gabarytowych 1600 mm szerokości i 1550 mm wysokości (przy zastosowaniu tkanin BlackOut można obniżyć parametry wysokości), ale nawet jeśli cała tkanina nie zwija się w systemie box, istnieje możliwość zamówienia produktu o większej wysokości. Warto wziąć pod uwagę, że część tkaniny, która nie zmieści się w pudełku, pozostanie zawieszona na systemie i częściowo zablokuje wiązkę światła.

Główną zaletą systemu UNI-P są specjalne profile okładzinowe, które podnoszą skrzynkę i umożliwiają montaż jej na dowolnej płaskiej powierzchni. Z tego powodu istnieją warianty montażu, takie jak: - „na kołkach”, przy czym system będzie montowany na części blokującej kołków i wygląda podobnie do systemu UNI, ale przy tym montażu są pewne niuanse, puszka zajmuje wysokość 60 mm i częściowo zakrywa wiązkę światła. - „na ościeżnicy”, w tym przypadku puszka systemowa montowana jest na ościeżnicy okna i wznosi się ponad ościeża, w tym wariancie montażu należy podać gabaryty systemu w zakresie wysokości. - „na belce” dzięki prowadnicom w kształcie litery N, tkanina stale znajduje się w zamkniętej przestrzeni i nie przesuwa się podczas podmuchów wiatru, dzięki tej funkcji można przykleić prowadnice wzdłuż krawędzi belki okiennej i zamontować pudełko z tkaniną na górze, które pozwoli na całkowite zamknięcie belki jednym systemem.< /p> System kasetowy do roletCechy systemu UNI-P

Podczas opuszczania kurtyny w systemie UNI-P płótno odsuwa się nieco dalej od szyby w porównaniu do systemu UNI. Z jednej strony bliskość szyby jest zaletą, gdyż harmonizuje z wyglądem skrzydła. Z drugiej jednak strony, jeśli na oknie pojawi się wilgoć, materiał zasłony może się do niego przykleić. Kiedy mokra tkanina dostanie się do pudełka, może stopniowo zniszczyć konstrukcję wewnątrz pudełka.

W systemie UNI-P tkanina

zasłonowa opuszczana jest poniżej poziomu dolnego ościeża okiennego i zapewnia maksymalne zaciemnienie pomieszczenia w razie potrzeby. Nie ma ani jednej szczeliny, przez którą może przedostać się światło słoneczne z ulicy - pod warunkiem, że do produkcji rolet zostanie wybrany materiał o maksymalnej przepuszczalności światła.

Należy pamiętać, że skrzynka systemu UNI-P ze względu na swoje większe wymiary nieznacznie zmniejsza maksymalny kąt otwarcia okna przesuwnego, gdyż po otwarciu będzie kolidować z progiem okna. Należy mieć to na uwadze montując rolety tego typu na oknach przesuwnych lub drzwiach balkonowych.

Rolety kasetowe UNI-P różnią się nie tylko różnorodnością dostępnych rozwiązań w zakresie doboru koloru czy dekoru tkaniny. Skrzynię i prowadnice można dobrać także w oryginalnym wzorze – na przykład z imitacją faktury naturalnego drewna. Takie podejście do tworzenia rozwiązań dekoracyjnych pozwala harmonijnie łączyć design żaluzji z dowolnymi rozwiązaniami wnętrzarskimi, w tym hi-tech, nowoczesnością czy klasycyzmem. Białe żaluzje w stylu japońskim z neutralnymi krawędziami lub modele z fantazyjnym wzorem i wyraźną fakturą tkaniny szczególnie efektownie prezentują się na oknach.

Zalety systemu UNI-P (UNI 2):

  mocne mocowanie płótna, nie odkształca się po otwarciu; zwartość; minimalna opieka; łatwa instalacja; niezawodnie chroni przed promieniami ultrafioletowymi i ciekawskimi spojrzeniami; kolor wzoru pudełka i prowadnic jest dopasowany do koloru ramki, dzięki czemu są one praktycznie niewidoczne po skręceniu; swobodne otwieranie skrzydła; parapet pozostaje wolny, można go wykorzystać do różnych celów; dotyczy projektów okien mansardowych i innych; montaż na dowolnym typie okien z różnymi ościeżami lub na belce.

Aby zamówić rolety materiałowe w systemie kasetowym, skorzystaj z kalkulatora internetowego lub zadzwoń pod numery kontaktowe podane na stronie. Nasi specjaliści udzielą pełnej informacji na temat systemu UNI-P i pomogą kupić rolety w niskiej cenie. Korzystając z naszej strony składasz zamówienie na produkcję, dzięki czemu otrzymujesz niskie ceny rolet bezpośrednio od producenta.