0 rzeczy) : 0.00PLN
Tkanina roletowa Besta Standart 35 (mocowanie metalowe)
Ocena produktu:
Rozmiar
Rodzaj mocowania
Strona kontrolna
Kliknij, aby wybrać tkaninę
Typ:
Tekstura:
Grupa:
Włókienniczy:
PLN шт.

System roletowy Standart 35 przeznaczony jest do montażu na ścianach lub sufitach do wszystkich rodzajów tkanin. Stosowany jest do szerokich otworów okiennych w centrach handlowych lub innych lokalach z szerokim otworem doświetlającym.

 • maksymalna szerokość: 2800mm;
 • Maksymalna wysokość: 4000mm;
 • Kolor sprzętu: biały, brązowy;
 • Typ systemu: otwarty;
 • Prowadnice: nie;
 • Mechanizm sterujący: łańcuszek;
 • Strona sterowania: lewa/prawa;
 • Rodzaj mocowania: sznurek, magnesy.
Zostaw opinię
Oceń nasz produkt

Recenzje użytkowników:

Tkanina roletowa Besta Standart 35

System rolet materiałowych Standard 35

Nowoczesne rozwiązania architektoniczne dla dużych przestrzeni wymagają wielu przeszklonych powierzchni. Ogólnie ma to pozytywny wpływ na oświetlenie pomieszczenia, ale przy dużych ilościach otworów okiennych pojawia się kilka trudności. Latem pomieszczenie bardzo się nagrzewa i wymaga instalacji systemów ochrony przeciwsłonecznej. Elewacje centrów handlowo-rozrywkowych, lokali biurowych i innych dużych budynków wymagają montażu kurtyn na dużych otworach. Specjalnie dla takich przypadków opracowano system Standart 35. Jest to wzmocniony system, który przeznaczony jest do stosowania zarówno standardowych tkanin roletowych, jak i specyficznych rozwiązań zaciemniających i ekranowych. Tego typu tkaniny mają imponującą masę własną, a zamontowane na dużych otworach znacznie obciążają mechanizm systemu, co ostatecznie go wyłącza. Aby temu zapobiec, sugerujemy użycie systemu Standard 35.

Istnieją specjalne wymagania dotyczące niezawodności konstrukcji wielkogabarytowych rolet materiałowych. Dlatego do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie wysokiej jakości i niezawodne komponenty europejskich producentów. Aby zapobiec wyginaniu się rolety z powodu dużej szerokości, zastosowano wał o dużej średnicy. Do produkcji rolet o szerokości przekraczającej 200 cm i wysokości 180 cm stosuje się specjalne tkaniny, w których szerokość rolki jest większa niż standardowo.

Montaż rolet Standard 35

Można łatwo zainstalować te zasłony w otworze okiennym lub nad nim, lepiej i wygodniej jest, gdy są montowane na każdym skrzydle okiennym. Wyglądają spektakularnie w drzwiach. Dobrze komponują się z zasłonami i zasłonami.
Długość zasłon możesz dowolnie zmieniać, chroniąc mieszkanie przed ciekawskimi spojrzeniami lub otwierając drogę promieniom słonecznym.

Wybierając katalog rolet do kuchni, pokoju dziecięcego, salonu czy biura, czerpiesz prawdziwą przyjemność,

ponieważ setki modeli w szerokiej gamie kształtów i kolorów pojawi się przed Tobą niczym arcydzieło z galerii sztuki, a za kilka dni Twoi goście będą podziwiać zamówiony przez Ciebie model.

Bardzo często przy zamawianiu rolet do prywatnego domu, loggii czy kina domowego konsument staje przed problemem ograniczeń wymiarowych, standardowa wysokość i szerokość kurtyny to 1,95, wszystko co jest więcej uznawany za niestandardowy produkt rolet materiałowych. Jak wiadomo w każdej branży praca z niestandardowymi produktami to domena profesjonalistów, dla takich produktów bardzo ważny jest dobór jednostek tak, aby ich spójność pracy była obliczona z matematyczną dokładnością. Np. jeśli chcesz zamówić roletę na otwór 3.00 na 3.00 i jednocześnie tkanina na roletę będzie zamocowana na wałek o średnicy 25 mm. Normalna praca nie nastąpi od razu po zamontowaniu .

Rolety Standard 35 to bardziej zaawansowane i niezawodne rolety, mające zastosowanie zarówno do elementów małych i średnich, jak i większych (zalecana szerokość do 3 m, wysokość do 3 m). Powiększony wałek, wzmocniony jest również mechanizm, co pozwala na otwieranie i zamykanie produktu prawie 25% szybciej (niż w systemie Standard 25). Wsporniki są również bardziej niezawodne - stalowe z plastikowymi ozdobnymi osłonami, są w stanie wytrzymać zwiększoną wagę. Standardowy system 35 wyposażony jest w zewnętrzną belkę dolną lub wszyty środek obciążający.

Szczegóły systemu Standard 35:

 • system swobodnie zawieszony na metalowych wspornikach, średnica rury 35 mm;
 • do bandażowania dużych powierzchni, ekranów projekcyjnych, dużych rolet;
 • sposoby sterowania: mechanizm z możliwością zatrzymania w dowolnej pozycji bez konieczności blokowania łańcucha oraz mechanizm sprężynowy ze zintegrowanym hamulcem, w razie potrzeby można zastosować napęd elektryczny;
 • montaż na ścianie lub suficie

Rolety standardowe 35  ;rolety materiałowe standard 35