0 rzeczy) : 0.00PLN
Rolety Dzień-Noc zamknięte (płaskie)
Ocena produktu:
Rozmiar
Strona kontrolna
Kliknij, aby wybrać tkaninę
Typ:
Tekstura:
Grupa:
Włókienniczy:
Kolor systemowy
PLN шт.

Zasłona dzień-noc zamknięta typu Besta UNI. Całość dopełnia aluminiowa skrzynka ochronna oraz boczne prowadnice płaskie. Stosuje się go do montażu na otwieranych i głuchych okiennicach. Do montażu wymagana głębokość ściegu wynosi 15 mm.

 • maksymalna szerokość: 1300mm;
 • Maksymalna wysokość: 2800mm;
 • Kolor okuć: biały, brązowy, złoty dąb, orzech, mahoń;
 • Typ systemu: zamknięty (kasetowy);
 • Prowadnice: płaskie;
 • Mechanizm sterujący: łańcuszek;
 • Strona sterowania: lewa/prawa;
 • Rodzaj mocowania: nie wymagane.
Zostaw opinię
Oceń nasz produkt

Recenzje użytkowników:

Rolety Dzień-Noc zamknięte (płaskie)

System UNI to nowoczesny zamknięty system do rolet. Różni się od tradycyjnych konstrukcji rolkowych obecnością zamkniętego pudełka z zaślepkami i mechanizmem dla ich dwóch aluminiowych prowadnic.

Zastosowanie tkanin dzień/noc w tym systemie sprawia, że ​​ochrona przeciwsłoneczna jest jeszcze bardziej funkcjonalna i estetyczna. Paski naprzemiennie grubych i przezroczystych tkanin tworzą kilka różnych efektów. Możesz więc uzyskać całkowite zaciemnienie lub stworzyć lekki półmrok, przewijając i nakładając paski jeden na drugi.

Rolety typu dzień-noc zamknięte: urządzenie i montaż

Rolety w kasecie dzień/noc mocuje się bezpośrednio do skrzydeł okiennych, dzięki czemu ściśle przylegają do szyby zespolonej i bocznych ramiaków. Cała konstrukcja skrzynki i prowadnic z reguły wykonana jest w tej samej kolorystyce, a jej kolor jest dopasowany do koloru ramy okiennej.

Dzięki temu, że rolety w kasecie nie utrudniają dostępu do parapetu, stają się coraz bardziej popularne i poszukiwane zarówno we wnętrzach domowych, jak i biurowych.

System kasetowy rolet jest uniwersalny i nadaje się do każdego rodzaju okna, zarówno plastikowego, jak i drewnianego. Prowadnice umieszczone są w taki sposób, aby chroniły płótna przed zapadaniem się, a jednocześnie umożliwiały otwieranie drzwi na różne sposoby.

Rolety kasetowe dobrze komponują się z tradycyjnymi opcjami zasłon — firanami, zasłonami i lambrekinami. Na taki sposób łączenia wystroju okien mogą pozwolić sobie właściciele przestronnych pomieszczeń z wysokimi sufitami. W małych pomieszczeniach rolety UNI staną się ważnym akcentem i nie będą „kraść” ani jednego centymetra wokół parapetu.

Cechy i zalety rolet

Rolety kasetowe w połączeniu z systemem „dzień-noc” lub „Zebra” mają wiele zalet w porównaniu z innymi systemami osłon okiennych.

 1. Dzięki obecności

pudełka, w którym schowane jest płótno podczas podnoszenia zasłon, zapewnione jest jego bezpieczeństwo, a co za tym idzie wydłużona żywotność.

 • Rolety w kasecie mogą być opcjonalnie wyposażone w system automatycznego sterowania, który pozwala na regulację poziomu oświetlenia za pomocą jednego przycisku. Ta metoda jest odpowiednia dla okien, do których dostęp jest nieco ograniczony.
 • Prowadnice w kształcie litery U zapewniają pełne dopasowanie do okna z podwójnymi szybami, dzięki czemu niezawodnie chronią pomieszczenie przed światłem słonecznym. A otwór wentylacyjny nie sprawia żadnych trudności i niedogodności w postaci zapadania się.
 • Rolety UNI dzięki skrzynce wyglądają schludniej i bardziej estetycznie, a odpowiedni dobór kolorystyki systemu i tkaniny sprawi, że Twoje wnętrze będzie bardzo harmonijne i kompletne.
 • Kup rolety typu „dzień-noc”

  Pierwsza internetowa fabryka systemów solarnych na Ukrainie oferuje rolety kasetowe z tkaniną „zebra”. Przy wyborze i zamawianiu konstrukcji w wygodnym kalkulatorze internetowym należy określić wymiary okna, wybrać rodzaj mocowania konstrukcji oraz stronę, po której znajduje się sterowanie. Aby uniknąć niedokładności podczas pomiaru i montażu, należy pamiętać, że arkusze znajdują się między listwami przyszybowymi.

  Jeśli chodzi o kolorystykę systemu, w naszym sklepie internetowym dostępny jest on w kilku wariantach: biały, brązowy, złoty dąb, orzech, mahoń . W procesie produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości komponenty znanej w Europie firmy Besta. A to gwarantuje trwałość gotowych rolet i ich nienaganny wygląd.

  dzień noc system kasetowy UNI