0 rzeczy) : 0.00PLN
Zasłony Dzień-Noc Besta Standard 25 (zapięcie metalowe)
Ocena produktu:
Rozmiar
Rodzaj mocowania
Strona kontrolna
Kliknij, aby wybrać tkaninę
Typ:
Tekstura:
Grupa:
Włókienniczy:
Kolor systemowy
PLN шт.

System Dzień/Noc Standart 25 przeznaczony jest do rolet wolnowiszących na rurze ø24mm, przeznaczonych do montażu na ścianie lub suficie. W systemie zastosowano nowoczesny mechanizm o dużej sile mocowania z napędem łańcuchowym. System dzień-noc standard 25 wyposażony jest w komplet metalowych uchwytów, które umożliwiają montaż we wszystkich płaszczyznach z regulacją w poziomie iw pionie.

  • maksymalna szerokość: 1800mm;
  • Maksymalna wysokość: 3800mm;
  • Kolor sprzętu: biały, brązowy;
  • Typ systemu: otwarty;
  • Prowadnice: nie;
  • Mechanizm sterujący: łańcuszek;
  • Strona sterowania: lewa/prawa;
  • Rodzaj mocowania: sznurek.
Zostaw opinię
Oceń nasz produkt

Recenzje użytkowników:

Zasłony Dzień-Noc Besta Standard 25

Rolety dzień noc Standard 25

System dzień/noc Standard 25 jest wzmocnioną wersją systemu „dzień-noc mini” i przeznaczony jest przede wszystkim do montażu na otworze lub na niestandardowych szerokich oknach lub przegrodach balkonowych. Dzięki wzmocnionym mechanizmom i metalowym wspornikom z dużym wysunięciem wału, system ten pozwala na umieszczenie na nim większej ilości tkaniny, a tym samym zwiększenie maksymalnej dopuszczalnej wysokości produktu. W systemie Standart25 do przytrzymania tkaniny zastosowano również aluminiową rolkę o średnicy 25 mm, która wytrzymuje duże obciążenia i nie ugina się nawet przy zastosowaniu grubych tkanin zaciemniających*. Cały system montowany jest na aluminiowym profilu z usztywnieniami, który mocowany jest na metalowych zatrzaskach. Podsumowując, cała konstrukcja ma na celu zwiększenie niezawodności i wydłużenie żywotności produktu. System ten pozwala na zastosowanie pełnej gamy tkanin dzień/noc na otworach o szerokości do 1800mm i wysokości 4210mm (maksymalna dopuszczalna wysokość produktu może się różnić w zależności od wybranej tkaniny). Jeśli wybrana przez Ciebie tkanina nie pozwala na zamówienie produktu o wymaganej wysokości, rekomendujemy przejście na system Standart 35. *blackout - tkaniny na podgumowanym podłożu z efektem 100% zaciemnienia na ciemnych paskach lub wielowarstwowe tkaniny o skomplikowanym splocie, które również zapewniają zerową penetrację światła.

Projekt rolet materiałowych DZIEŃ-NOC

Główny element takiej rolety – podwójne płótno, składające się z naprzemiennych półprzezroczystych i gęstych pasków. Za pomocą łańcuszkowego systemu sterowania można przesuwać zasłony względem siebie i łączyć gęste i jasne pasy w dowolnych proporcjach, uzyskując wymagane oświetlenie.
W przypadku konieczności zapewnienia 100% oświetlenia tkanina zasłony jest całkowicie podniesiona. W tym przypadku tkanina jest nawijana na specjalny wałek zainstalowany nad oknem.
Rolety DZIEŃ-NOC w standardzie wykonujemy indywidualnie pod wymiar każdego okna.

Zapewnia to dokładność ich późniejszej pracy, maksymalną funkcjonalność i łatwość obsługi.

Wyjątkowy element dekoracyjny
Dzisiejszy Dzień Zasłony — Noc idealnie wpasowuje się we wnętrze pomieszczenia, a poziome linie proste stwarzają wrażenie poszerzenia przestrzeni pomieszczenia, co współgra z przedmiotami Twojego wnętrza. Dzień żaluzji – Noc stworzy przytulność i komfort pokoju.

Wybór wzoru
Na powierzchni płótna rolek tkaniny Dzień — Na noc można umieścić zdjęcie dowolnego typu, kolor dobierany jest indywidualnie dla każdego klienta. W ramach projektu wnętrza można różnicować kolorystykę.

Oszczędności
Po zakupie rolet Zebra nie musisz już kupować tiulu ani zasłon, ponieważ Day — Noc zastępuje ich funkcje. Ponadto pranie zasłon nie jest wcale konieczne, ponieważ dzięki impregnacji specjalnym roztworem poliestru odpychają one kurz. Wszystko, co jest wymagane — wyczyść go suchą szczotką lub wytrzyj wilgotną ściereczką.

Jak urządzić pokój dziecka
Nieważne w jakim wieku jest Twoje dziecko, zasłony Dzień – Nocnik idealnie wkomponuje się we wnętrze pokoju dziecka. Produkt jest bezpieczny i to chyba najważniejsza zaleta rolet materiałowych. Dbając o zdrowie swojego dziecka miej świadomość, że otaczają go materiały przyjazne dla środowiska.

Rolety Dzień Noc – To ultranowoczesna, niepowtarzalna i wyjątkowo piękna dekoracja okienna w każdym pomieszczeniu. Ten system pojawił się na rynku sprzedaży stosunkowo niedawno, ale już zyskał popularność wśród dużej grupy ludności. Zasłony Dzień Noc doskonale sprawdzają się zarówno w oknach biurowych, jak i domowych. Możesz schować się przed słońcem lub odwrotnie, wpuścić do pokoju strumień światła.

Kup rolety dzień noc w niskiej cenie korzystając z kalkulatora online na naszej stronie internetowej lub kontaktując się z numerami kontaktowymi . Nasi specjaliści udzielą szczegółowych informacji na temat wszystkich rodzajów systemów prezentowanych na stronie oraz pomogą w złożeniu zamówienia przez telefon.

 rolety dzień noc standard 25 rolety materiałowe dzień noc