0 rzeczy) : 0.00PLN
Rolety Dzień-Noc w kasecie typu P-obr.
Ocena produktu:
Rozmiar
Strona kontrolna
Kliknij, aby wybrać tkaninę
Typ:
Tekstura:
Grupa:
Włókienniczy:
Kolor systemowy
PLN шт.

Roleta dzień-noc zamknięta typu Besta UNI-P. Całość dopełnia aluminiowa skrzynka ochronna oraz boczne prowadnice w kształcie litery U, wewnątrz których umieszczona jest tkanina. Stosuje się go do montażu na okiennicach otwartych i głuchych. Aluminiowa skrzynka zamyka tkaninę przed wpływami zewnętrznymi, a prowadnice zamykają boczne szczeliny.

  • maksymalna szerokość: 1300mm;
  • Maksymalna wysokość: 2600mm;
  • Kolor okuć: biały, brązowy, złoty dąb, orzech, mahoń;
  • Typ systemu: zamknięty (kasetowy);
  • Prowadnice: w kształcie litery U;
  • Mechanizm sterujący: łańcuszek;
  • Strona sterowania: lewa/prawa;
  • Rodzaj mocowania: nie wymagane.
Zostaw opinię
Oceń nasz produkt

Recenzje użytkowników:

Rolety Dzień-Noc w kasecie typu P-obr.

Konsumenci, wybierając dekor chroniący okna przed słońcem, coraz częściej zwracają uwagę na rolety kasetowe. Po pierwsze prezentują się bardzo estetycznie dzięki zastosowaniu gzymsu i relingów, zapewniając tym samym idealne zaciemnienie pomieszczeń.

System kasetowy UNI-P „dzień-noc”: cechy i zalety

System zamknięty UNI-P jest uznawany za jeden z najbardziej wszechstronnych, ponieważ jego konstrukcja równie dobrze nadaje się do montażu na skrzydle okiennym, na oknie i drzwiach. Szyny są ustawione w taki sposób, że po umieszczeniu na płaskiej powierzchni tworzą ramę z tkaniny i zapewniają pełne dopasowanie.

System idealnie nadaje się do montażu na oknach z kręconymi listwami przyszybowymi. Aby uzyskać harmonię we wnętrzu, możesz wybrać kilka opcji kolorystycznych projektu: brąz, biel, orzech, złoty dąb i mahoń.

Do rolet kasetowych dobierana jest również specjalna tkanina. Składa się z naprzemiennie gęstych i transparentnych pasków, co pozwala uzyskać efekt tzw. „dzień-noc”. Tkanina ułożona jest w dwóch warstwach, a podczas otwierania i zamykania paski naprzemiennie, co pozwala na ustawienie różnych pozycji. Może wpuścić 50% światła słonecznego, spowodować całkowite zaciemnienie, a kiedy zasłony są całkowicie podniesione, zasłona jest po prostu usuwana, a światło dzienne wypełnia całą przestrzeń.

A jeśli porównamy rolety dzień-noc typu kasetowego ze standardowym systemem  rolety, mają bardziej nowoczesny wygląd. A dzięki prowadnicom zapewnia całkowite przyleganie do szyby i całkowite zaciemnienie, co jest bardzo ważne w przypadku okien od słonecznej strony, a także pomieszczeń do pracy z projektorem i innym sprzętem

demonstracyjnym.

Tkaniny dzień-noc i ich zalety

Ten typ płótna jest również nazywany “zebrą”. Ma to związek z jej wyglądem. Naprzemienne pasma o różnej gęstości w procesie ruchu dają różne efekty i zależą od położenia względem siebie. Piękny wygląd sprawia, że ​​ten rodzaj płótna cieszy się dużą popularnością.

Regulacja firan jest bardzo łatwa, a dzieje się to za sprawą łańcuszka, którym można przesuwać tkaninę, zmieniać natężenie światła w pomieszczeniu lub podnosić ją na określoną wysokość i mocować . Strona umieszczenia łańcucha zależy od osobistych preferencji i łatwości użytkowania.

Wybierz i kup rolety z systemem kasetowym UNI-P “dzień-noc”

Pierwsza internetowa fabryka systemów przeciwsłonecznych na Ukrainie Pro-shto oferuje rolety UNI-P i tkaniny dzień-noc w przystępnych cenach. Zamawiając przez kalkulator online należy podać wymiary okien, wybrać rodzaj zapięcia oraz stronę łańcuszka do kontroli. Kolejnym krokiem w doborze będzie kolor obrazów oraz sam system. Parametry te zależą od osobistych życzeń i cech wnętrza.

System UNI-P dopasuje się do każdego rodzaju otworu okiennego. A odpowiednie zasłony uczynią dom przytulnym i pozwolą cieszyć się życiem o każdej porze dnia.

kaseta dzień noc Zebra w zamkniętym pudełku