0 rzeczy) : 0.00PLN
Rolety zamknięte Besta UNI (płaskie)
Ocena produktu:
Rozmiar
Strona kontrolna
Kliknij tkaninę, aby wybrać
Typ:
Tekstura:
Grupa:
Włókienniczy:
Kolor systemowy
PLN шт.

Roleta zamknięta Besta UNI z szynami płaskimi. Przeznaczony jest do montażu tylko na skrzydłach okiennych nieprzelotowych i otwieranych, do montażu niezbędne są listwy przyszybowe o wysokości co najmniej 15 mm, wynika to z faktu, że wałek z tkaniną znajduje się częściowo pomiędzy listwami przyszybowymi , dlatego system ten nie może być instalowany na płaskiej powierzchni bez niezbędnych wgłębień.

  • maksymalna szerokość: 1350mm;
  • Maksymalna wysokość: 3000mm;
  • Kolor okuć: biały, brązowy, złoty dąb, orzech, mahoń;
  • Typ systemu: zamknięty (kasetowy);
  • Prowadnice: płaskie;
  • Mechanizm sterujący: łańcuszek;
  • Strona sterowania: lewa/prawa;
  • Rodzaj mocowania: nie wymagane.
Zostaw opinię
Oceń nasz produkt

Recenzje użytkowników:

Roleta zamknięta UNI (system kaset płaskich)

Istota rolet zamkniętych System UNI należy do systemów „zamkniętych”. Oznacza to, że wszystkie mechanizmy i części systemu ukryte są w aluminiowej skrzynce. Pudełko i prowadnice wykonane są z wysokiej jakości aluminium, które nie odkształca się i nie traci koloru pod wpływem zmian temperatury. Dostępne kolory to biały, brązowy, złoty dąb (za dopłatą), mahoń (za dopłatą), orzech (za dopłatą). Dowolny system i kolor tkaniny można ze sobą łączyć, tworząc indywidualny projekt. Stylowe kształty i zwięzły design idealnie pasują do każdego wnętrza, od nowoczesnego po klasyczne. System można montować na różnych typach okien, przy czym głębokość kołków musi wynosić co najmniej 15 mm. Cechą charakterystyczną systemu UNI jest sposób montażu – w otworze pomiędzy kołkami. Płaskie prowadnice zamontowane są na górze klocków, co pozwala na kontrolę światła i skutecznie blokuje doświetlenie pomieszczenia.

Główne zalety systemów zamkniętych Rolety kasetowe z

tej serii mocowane są za pomocą prowadnic niezależnie od położenia skrzydła. Umieszczone są zawsze równolegle do szyby, co zapewnia jednolitą ochronę przed światłem. Tkanina zaciemniająca zapewnia całkowite zaciemnienie pomieszczenia o każdej porze dnia. Montaż rolet kasetowych to szybki proces. Do montażu zalecamy użycie wkrętów samogwintujących. Rolety kasetowe niezawodnie chronią przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapewniają ochronę mebli i roślin. Zajmują minimalną możliwą powierzchnię parapetu, pozostawiając ją wolną do użytkowania. Rolety kasetowe zamykają się całkowicie tworząc całkowitą ciemność, idealne do studiów fotograficznych i kin. Pomagają utrzymać komfortową temperaturę i oszczędzają na ogrzewaniu i klimatyzacji. Rolety kasetowe model (UNI) - wybór do każdego pomieszczenia, od domu po biuro. Są mało wymagające w opiece i mają długą żywotność.

Wszystkie produkty TM „Pro-Shto” podlegają testom na zgodność ze standardami jakości i mogą być instalowane bez pomocy ekip montażowych.

Zamów rolety zamknięte w sklepie internetowym Pro-Shto. Duży wybór w przystępnych cenach. Wymiary indywidualne na zamówienie. Oferty hurtowe!

rolety zamknięte