0 rzeczy) : 0.00PLN
Kurtyna Dzień-Noc Bamar 27
Ocena produktu:
Rozmiar
Rodzaj mocowania
Strona kontrolna
Kolor tkaniny
Typ:
Tekstura:
Grupa:
Włókienniczy:
PLN шт.

Zamknięty system dzień-noc Bamar 27 przeznaczony jest do szerokich otworów z wykorzystaniem tkaniny dzień-noc (zebra). Kurtyna wyposażona jest w mechanizmy samoblokujące. To praktyczny i niezawodny system, który posiada różne możliwości montażu, zarówno na otworze okiennym, jak i na ścianie. W podstawowej konfiguracji produkt dostarczany jest bez prowadnic, ale istnieje możliwość ich dołożenia w celu maksymalnego zaciemnienia i dodatkowego utrwalenia.

  • maksymalna szerokość: 1500mm;
  • Maksymalna wysokość: 2000mm;
  • Kolor sprzętu: biały;
  • Typ systemu: zamknięty (kasetowy);
  • Prowadnice: tak;
  • Mechanizm sterujący: łańcuszek;
  • Strona sterowania: lewa/prawa;
  • Rodzaj mocowania: prowadnice.
Zostaw opinię
Oceń nasz produkt

Recenzje użytkowników:

System Zamknięty Dzień-Noc Bamar 27

Zasłony typu zamkniętego posiadają cechy konstrukcyjne w stosunku do innych typów rolet. Główna różnica polega na obecności plastikowego lub aluminiowego pudełka, które zakrywa tkaninę i mechanizmy, a także pełni funkcję ochronną dla tkaniny. Taka konstrukcja pozwala na zamontowanie firan w kuchni lub w pomieszczeniach o zwiększonym prawdopodobieństwie zabrudzenia tkanin. System bamar 27 jest specjalnie zaprojektowany do montażu na szerokich otworach okiennych z wykorzystaniem 100% asortymentu tkanin. Wyjaśnijmy, że niektóre tkaniny na rolety mają cel użytkowy i w większości przypadków są dodatkowo powlekane różnymi impregnacjami lub mają gumowane podłoże, takie tkaniny zwiększają maksymalny ciężar konstrukcji i nie można ich montować na wszystkich rodzajach systemów ( w zależności od rozmiaru firany). W przypadku konieczności zamknięcia okna panoramicznego lub gabloty za pomocą rolet kasetowych idealny jest system bamar 27, system ten wyposażony jest we wzmocnione mechanizmy oraz wał o zwiększonej średnicy, co z kolei pozwala na zamontowanie nawet tkaniny zaciemniającej o grubości 100 % zaciemnienia na dość szerokich otworach. Jak wszystkie systemy zamknięte i otwarte, Bamar 27 wyposażony jest w samoblokujący mechanizm sterowania łańcuchem, który montowany jest z prawej lub lewej strony produktu. Dzięki możliwości mocowania taki mechanizm utrzymuje tkaninę na zadanej wysokości i ułatwia sterowanie strumieniem światła. Rolety kasetowe Bamar w przeciwieństwie do systemów Besta standardowo nie są wyposażone w prowadnice. Ale prowadnice można zamówić dodatkowo przy składaniu zamówienia. Aluminiowe prowadnice to profil w kształcie litery U, który montowany jest na skrzydle okiennym, tkanina przesuwa się wewnątrz tego profilu. Prowadnica spełnia jednocześnie kilka funkcji, zamyka boczne szczeliny tkaniny, co jest bardzo wygodne, jeśli potrzebujesz całkowicie zaciemnić pomieszczenie, prowadnice dodatkowo utrzymują tkaninę w płaszczyźnie okna i nie pozwalają jej zwisać na otwieranie skrzydeł, jest to wygodna funkcja podczas instalowania okien do wentylacji.

Również w razie potrzeby prowadnice można zamontować na ścianie, są one przyklejone do 2-stronnej piankowej taśmy samoprzylepnej i można je przymocować do dowolnej płaskiej powierzchni. Dodatkowym zastosowaniem rolet jest podział na strefy, np. przy montażu systemu na suficie można opuścić kurtynę, tworząc w ten sposób wydzieloną strefę wizualną. Rolety zamknięte doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju wnętrzach, dzięki kompaktowemu wyglądowi i braku części otwartych system zwięźle prezentuje się na oknach plastikowych, ale można go również montować na innych skrzydłach, w tym drewnianych i aluminiowych. Aby zamówić firany w systemie zamkniętym należy najpierw ustalić jaki rodzaj montażu będzie na skrzydle, na ścianie czy na suficie w zależności od opcji montażu należy wykonać odpowiednie pomiary w celu ustalenia kosztu. Jeśli jesteś gotowy do samodzielnego zmierzenia okien, skorzystaj z odpowiedniej instrukcji pomiaru na naszej stronie internetowej. Jeśli potrzebujesz wezwać specjalistę, przejdź do zakładki „kontakty” i zadzwoń na dowolny ze wskazanych numerów telefonów do oddziału w Twoim mieście lub do siedziby głównej, aby uzyskać pełną konsultację. Aby obliczyć koszt produktu, skorzystaj z kalkulatora online na stronie, który automatycznie ograniczy maksymalną szerokość i wysokość produktu oraz natychmiast poda aktualną cenę dowolnego rodzaju firan. Również system bamar 27 idealnie nadaje się do stosowania z tkaninami dzień-noc, ponieważ w systemach dzień-noc tkanina występuje w dwóch warstwach do montażu na wysokich oknach, do umieszczenia tkaniny w przypadku zasłony potrzebne jest duże pudełko całkowicie otwarte. Tkanina dzień-noc (zebra) to tkanina ciągła z naprzemiennymi poziomymi paskami tkaniny i przezroczystym tiulem, dzięki temu połączeniu systemy dzień-noc mają możliwość precyzyjnego dostrajania strumienia światła, gdy zasłony są ustawione w różnych pozycjach.