0 rzeczy) : 0.00PLN
Roleta LVT(LOUVOLITE)
Ocena produktu:
Rozmiar
Strona kontrolna
Rodzaj mocowania
Tkanina LVT
Typ:
Tekstura:
Grupa:
Włókienniczy:
PLN шт.

System LOUVOLITE przeznaczony jest do rolet wolnowiszących. System wyposażony jest we wzmocnione mechanizmy oraz wałek do montażu na dużych otworach okiennych. To nowoczesny, prosty, praktyczny i niezawodny system, który posiada różne możliwości montażu: na ścianie, na suficie oraz w otworze.

  • maksymalna szerokość: 2000mm;
  • Maksymalna wysokość: 2500mm;
  • Kolor sprzętu: szary;
  • Typ systemu: otwarty, półkasetowy;
  • Prowadnice: nie;
  • Mechanizm sterujący: łańcuszek;
  • Strona sterowania: lewa/prawa;
  • Rodzaj mocowania: sznurek, magnesy.
Zostaw opinię
Oceń nasz produkt

Recenzje użytkowników:

Roleta LVT półkasetowa

Zasłony Louvolite to system wolnowiszący. Podnoszenie i opuszczanie tkaniny odbywa się za pomocą plastikowego lub metalowego łańcuszka sterującego, który przechodzi przez mechanizm. Strona kontrolna jest wybierana podczas składania zamówienia w kalkulatorze i nie wpływa na koszt produktu. Louvolite stosowany jest zarówno na standardowych skrzydłach, jak i na dużych otworach, balkonach francuskich oraz witrynach panoramicznych. Do wyboru dostępna jest cała gama tkanin na rolety, tkaniny dzień-noc oraz specjalne tkaniny funkcjonalne, w zależności od wyposażenia pomieszczenia. Jeśli potrzebujesz pomocy przy zamówieniu systemu Louvolite, wyborze tkanin lub systemów, zadzwoń pod numery kontaktowe podane na stronie w dziale „kontakt”, a specjalista udzieli pełnych informacji na temat każdego rodzaju produktu. Roleta lovolight została opracowana przez brytyjską firmę, co gwarantuje europejską jakość komponentów i niezawodność systemu. Dzięki gamie tkanin na rolety istnieje możliwość wyboru kombinacji systemów z tym samym rodzajem tkaniny np. do zastosowania w

różnych pomieszczeniach lub na otworach o różnej wielkości, system Besta MINI doskonale sprawdza się w małych skrzydeł, a do okien panoramicznych zastosowano Louvolite, co w połączeniu tworzy kompletną aranżację wnętrza. System Louvolite to roleta wolnowisząca, jednak do otwierania skrzydeł wyposażona jest dodatkowo w system mocowania: sznurek lub magnesy. Dostępne opcje montażu rolet Louvolite: na skrzydle, w otworze, w otworze, na suficie. Dzięki wzmocnionemu trzonkowi system pozwala na zastosowanie całej gamy tkanin, niezależnie od gęstości i faktury. Całość uzupełniają szare okucia oraz designerski łańcuszek. Jak również designerski ładunek. Wysyłka rolet odbywa się w następujących miastach Ukrainy: Kijów, Dniepr, Zaporoże, Charków, Odessa, Kijów, Dniepr, Zaporoże, Charków, Odessa, Lwów, Mikołajów, Żytomierz, Winnica, Kropywnycki, Krzywy Róg, Połtawa, Czerkasy, Czernihów, Chersoniu, Rolety Browary, Rolety Kamenskoe, Rolety Łuck, Rolety Melitopol, Rolety Czerniowce.