0 rzeczy) : 0.00PLN
Fałszywy panel
Ocena produktu:
Rozmiar
Fałszywe tkaniny panelowe
Typ:
Tekstura:
Grupa:
Włókienniczy:
PLN шт.

Kurtyna fałszywa przeznaczona jest do rolet wolnowiszących. System posiada dwie opcje montażu na rzep lub pełne mocowanie. Jest to niezwykle prosty, praktyczny i niezawodny system z różnymi opcjami mocowania, w tym świetlikami, wywietrznikami, naświetlami i oknami o niestandardowych kształtach.

  • maksymalna szerokość: do 2000mm; do 600;
  • Maksymalna wysokość: do 800mm; przed 2000 rokiem;
  • Kolor okuć: biały, brązowy, złoty dąb;
  • Typ systemu: otwarty;
  • Prowadnice: nie;
  • Mechanizm kontrolny: brak;
  • Rodzaj mocowania: rzep, klamry.
Zostaw opinię
Oceń nasz produkt

Recenzje użytkowników:

Roleta

System fałszywych paneli stosowany jest z tkaninami roletowymi i może być wykonany w różnych kształtach. Często produkty są wykonane w formie, ale możliwe są również trójkątne i inne opcje projektowania. Fałszywą firanę panelową można zamontować w dwóch wersjach: Pierwszy typ składa się z dwóch listew aluminiowych i tkaniny między nimi. Standardowo jest wykonany w formie prostokąta, ale może mieć bardziej dziwaczne kształty. Na krawędziach systemu znajdują się zaciski do przytrzymania listew z tkaniną w płaszczyźnie okna. Zatrzaski mocowane są do ramy okiennej za pomocą wkrętów samogwintujących. Konstrukcja fałszywego panelu jest zdejmowana, co pozwala na zdjęcie lub częściowe przesunięcie tkaniny w celu zwiększenia oświetlenia w pomieszczeniu. W drugim typie systemu stosuje się specjalną belkę górną z rzepem, aw dolnej części montowany jest zaczep do mocowania produktu. W tym przykładzie wykonania tkaninę można łatwo zdjąć w celu umycia okna lub otwarcia światła. Przy zamówieniu systemu fałszywych paneli o niestandardowym kształcie koszt kalkulowany jest indywidualnie, w zależności od gabarytów i skomplikowania produktu. Plusy i minusy fałszywych paneli: - Nie posiada sterowania, ten system nie jest wyposażony w mechanizmy sterujące i otwierające, dlatego tego typu produktów nie można otwierać za pomocą łańcuszka jak klasyczne rolety. - Niski koszt w stosunku do klasycznych rolet. Ze względu na brak mechanizmów kontrolnych koszt systemu jest znacznie obniżony. - Nadaje się do montażu na świetlikach i innych typach okien montowanych pod kątem. - Montuje się na skrzydłach o ograniczonym kącie

otwarcia lub na blendach. W niektórych przypadkach okno otwiera się tylko pod kątem 90 stopni, a skrzydło opiera się o skos, w tym przypadku przy montażu rolet klasycznych gzyms w górnej części systemu zmniejsza kąt otwarcia okna, dlatego zaleca się zastosowanie fałszywy panel z bardziej zwartym mechanizmem i zachować funkcjonalność otwieranego skrzydła. Oprócz okien dachowych na naświetlach balkonowych montuje się również fałszywe panele, są to okna szerokie, ale niskie, które znajdują się nad skrzydłami. Często rygle nie mają możliwości otwierania, więc łatwo je zamknąć za pomocą fałszywych paneli. Przykładem takiego zastosowania są firanki na bloczku balkonowym, w górnej części balkonu często wykonuje się dodatkowe naświetla, które idealnie zasłania się firankami z tej samej tkaniny co na skrzydłach, pozwala to na zamknięcie wszystkich otworów świetlnych w ten sam styl za pomocą rolet. Przybliżonym analogiem fałszywego panelu jest system dzień-noc DUO, jest on wykonywany bez użycia mechanizmów kontrolnych, ale jest używany wyłącznie z tkaninami dzień-noc, co pozwala na zamknięcie rygli w podobny sposób, ale z wykorzystaniem dnia -tkaniny nocne. Wysyłka rolet odbywa się w następujących miastach Ukrainy: Kijów, Dniepr, Zaporoże, Charków, Odessa, Kijów, Dniepr, Zaporoże, Charków, Odessa, Lwów, Mikołajów, Żytomierz, Winnica, Kropywnycki, Krzywy Róg, Połtawa, Czerkasy, Czernihów, Chersoniu, Rolety Browary, Rolety Kamenskoe, Rolety Łuck, Rolety Melitopol, Rolety Czerniowce.